Hohhoijakkaa

kaikki on ymmäretty ihan varmasti jo vuosia sitten. Tuntuu että tää on nyt mennyt jotenkin hassutteluksi, tiesin ettet tule puistoon, mutta oli siellä sun "sijainen" äitinsä kanssa.
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Bussissa tytöt ja kaupassa mies otti kanat jotka olivat piilossa kylmäkaapin alahyllyllä.

Äänestä

Se oli vitsi että haluaisin seksiä papparaisen kanssa! Ei koskaan kenenkään kanssa!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kaikki on ymmäretty ihan varmasti jo vuosia sitten. Tuntuu että tää on nyt mennyt jotenkin hassutteluksi, tiesin ettet tule puistoon, mutta oli siellä sun "sijainen" äitinsä kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu