Näin viime yönä unen, jossa minulla oli teini-ikäinen pikkusisko. Hän oli fyysiseltä kehitykseltään ehkä noin 15-16 -vuotias. Olin itsekin unessa teini-ikäinen, mutta pari vuotta pikkusiskoani vanhempi. (Tosielämässä minulla on kaksi pikkuveljeä, mutta olisin aina halunnut pikkusiskon, jota ei sitten koskaan ollut.)
Flirttailin pikkusiskoni kanssa ja käteni kulkivat hänen vartalollaan. Juttelimme jostain ja halailin häntä. Hän tuntui pitävän siitä eikä vastustellut. Tunsin hänen vartalonsa omanai vasten. Hän tuoksui hyvältä. Molemmilla oli tietysti kaikki vaatteet päällä! Lepuutin kättäni pikkusiskoni pepulla. Siskoni oli minua päätä verran pidempi, liki parimetrinen. Paikalla oli myös hänen ikäisensä ystävätär, joka oli myös parimetrinen. Siirsin huomioni pikkusiskoni kaveriin ja yritin iskeä myös häntä, vaikka hän oli minua 20-30 cm pidempi.
Ennen kuin homma eteni ollenkaan, huomasin, että pikkusiskoni ystävättären hiuksista putosi jotain lattialle ja se lähti liikkumaan. Sitten putosi toinen ja kolmaskin. Ne olivat hämähäkkejä. Yritin katsoa tarkkaan, mistä kohtaa hiuksia niitä putoili. Yhtäkkiä pikkusiskoni ystävättären hiukset olivat täynnä pieniä liikkuvia hämähäkkejä, joita putoili lattialle hänen ympärilleen. Otin pari askelta taaksepäin. Pudotessaan lattialle ne muuttuivat nopeasti täysikokoisiksi lintuhämähäkeiksi ja lähtivät etenemään eri puolille huonetta. Hämähäkkien määrä lisääntyi ja lisääntyi ja niitä oli tosi monta lattialla. Mitään ei ollut tehtävissä tilanteen hallitsemiseksi.
Heräsin painajaisesta sydän tykyttäen ja huohottaen. Se oli hyvä uni, mutta lähti etenemään täysin väärään suuntaan. Tosielämässä minulla on hämähäkkikammo, joten koin unen inhottavana.
Näin unta, jossa flirttailin pikkusiskoni kanssa
Anonyymi-ap
1
399
Vastaukset
- Anonyymi
Tulkinta: hämähäkkikammo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....1849542Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.3617258Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?1106086Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen294322- 1764160
Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht983864Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu953779Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.373333- 1983217
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik182785