Näin viime yönä unen, jossa minulla oli teini-ikäinen pikkusisko. Hän oli fyysiseltä kehitykseltään ehkä noin 15-16 -vuotias. Olin itsekin unessa teini-ikäinen, mutta pari vuotta pikkusiskoani vanhempi. (Tosielämässä minulla on kaksi pikkuveljeä, mutta olisin aina halunnut pikkusiskon, jota ei sitten koskaan ollut.)
Flirttailin pikkusiskoni kanssa ja käteni kulkivat hänen vartalollaan. Juttelimme jostain ja halailin häntä. Hän tuntui pitävän siitä eikä vastustellut. Tunsin hänen vartalonsa omanai vasten. Hän tuoksui hyvältä. Molemmilla oli tietysti kaikki vaatteet päällä! Lepuutin kättäni pikkusiskoni pepulla. Siskoni oli minua päätä verran pidempi, liki parimetrinen. Paikalla oli myös hänen ikäisensä ystävätär, joka oli myös parimetrinen. Siirsin huomioni pikkusiskoni kaveriin ja yritin iskeä myös häntä, vaikka hän oli minua 20-30 cm pidempi.
Ennen kuin homma eteni ollenkaan, huomasin, että pikkusiskoni ystävättären hiuksista putosi jotain lattialle ja se lähti liikkumaan. Sitten putosi toinen ja kolmaskin. Ne olivat hämähäkkejä. Yritin katsoa tarkkaan, mistä kohtaa hiuksia niitä putoili. Yhtäkkiä pikkusiskoni ystävättären hiukset olivat täynnä pieniä liikkuvia hämähäkkejä, joita putoili lattialle hänen ympärilleen. Otin pari askelta taaksepäin. Pudotessaan lattialle ne muuttuivat nopeasti täysikokoisiksi lintuhämähäkeiksi ja lähtivät etenemään eri puolille huonetta. Hämähäkkien määrä lisääntyi ja lisääntyi ja niitä oli tosi monta lattialla. Mitään ei ollut tehtävissä tilanteen hallitsemiseksi.
Heräsin painajaisesta sydän tykyttäen ja huohottaen. Se oli hyvä uni, mutta lähti etenemään täysin väärään suuntaan. Tosielämässä minulla on hämähäkkikammo, joten koin unen inhottavana.
Näin unta, jossa flirttailin pikkusiskoni kanssa
Anonyymi-ap
1
429
Vastaukset
- Anonyymi
Tulkinta: hämähäkkikammo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101094Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019880- 39777
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt198705