Naomi Mesi

Anonyymi-ap

Hänestä puhutaan paljon kehuja täällä.
Faneja on paljon.
Mikä ihanaa.

Luka oikeasti on käynyt hänen luonaan?
Toteutuiko ennusteet?

2

281

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ton nimisellä ei varmaan kukaan. Ottaisit ensin edes nimestä selvää. Kauheen ikävää kun ihmiset on joko luku- tai kirjoitustaidottomia, tai vaikka molempia. Suomen parhaimpiin kuuluva näkijä ja yks ei edes nimee tiedä ja tulee tänne kyseleen.

    • Anonyymi

      Se on Naomi Mesin, hänen nimensä. Paljon puhutaan ja kehutaan eikä turhaan, ihan paras on.
      Toi kysymys vois paremminki olla että kuka ei ole käyny hänen luonaan? Tai en tiedä miten monet käy niinkuin itse, sillain face to face, mutta etänä kuitenkin. Itekin otan jos on kiirus enkä saa sovitettua aikataulua että pääsisisn paikalle.

      Meedio istuntoa en ole hältä ottanut, mutta olen kuullut yhdeltä joka oli ollut sellaisessa, että erikoisia asioita tapahtui, ikkuna lennähti auki ja kynttilän liekki oli lepattanut ihan villinä. ja sammui sitten. Naomi oli mennyt sulkemaan ikkunan ihan pokkana kuin olis ihan normaalia, ja siis ulkona ei ollut tuulut yhtään!
      Kokemusta on monista ennustajista, osasta todella huonoakin, mutta Naomiin en ole joutunut pettymään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      69
      2762
    2. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      16
      2662
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2237
    4. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      11
      2233
    5. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2167
    6. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2121
    7. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      2033
    8. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1905
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      599
      1897
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1673
    Aihe