Ihastuksesi sinua enää?
Mietitkö joskus että muistaako
Anonyymi-ap
18511
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ei nainen muista minua. Olen varmaan hänestä vaan joku tyhmä ja ujo poika enkä ollenkaan kiva ja rakastettava ja hassu. Olen kyllä antanut itsestäni melkein aina typerän kuvan.
Joka päivä ja joka ikinen yö
Yrittää kovasti unohtaa, tai ehkä ei koska tarinani kiinnostaa kuitenkin
En oikeastaan kun useimmiten ihastus on ohi menevä tunne siksi en itse useimmiten ole nähnyt mitään järkeä pelkän ihastuksen pohjalta tehdä yhtään mitään ja kuulemani mukaan ihminen ihastuu jopa tuhansia kertoja päivässä että mikäkö mahtaisi olla seuraus/lopputulos jos jokaiseen ihastukseensa reagoisi syy siihen ettäkö niin tekisi mahtaisi olla itsehillinnän puute mutta kuitenkin
https://youtu.be/1fOBgosDo7s?si=6hAoghDCflybKLGR
En mieti. Tiedän että muistaa, mutta voi olla ettei muistele.
tuskin enää samoin herkin tuntemuksin joita olin näkevinään joskus kauniiden silmien tuottamina, itse uskon rakkauden olevan herätettävissä helposti, kaunis hymy, söpö asento ja kiva ääni ja ehkä pientä epäröintiä taustalla niin nielaisisin sen möhkäleen sydämen ja pallean seudulta ja kuolisin.
Tiedän ettei muista. Hänellä uudet kuviot.
Tunnen, että on surullinen, koska itsekin tunnen niin. Oma velliprseeni 😔
Ei muista enää minua, mutta muistaa Antonian!
Mietin. Viimeksi eilen tuli tämä mieleen kun itse muistelin menneitä ja häntä.
Vahva ehkä
"Minä muistan sinun aina olevan siellä, mihin ikinä tieni mennä vois" ..... Vai miten se meni. No siellä on, aina on jossain. 🤭
Ilmeisesti muistaa... Tulin onnelliseksi kun huomasin aamulla 🚗 joka ajoi ohi. Säikähdin vähän ja kädet tärisi, mutta ei se mitään.
Et ehtiny nähä. Ferrari kiitää silmääkin nopeammin
Tapoin sut katseella. Näin sut kyllä🥸🤓🧐
Mulla oli Jari-Matti kartturina
🏎️💨
Sama käy mulle aina, tulee myös löysät housuun. Koita siinä sitten saada napattua se itselleen, yhtä tärinää ja kakkimista tämä elämä
Elämä on…
By DNA
🤓🥸
Joka päivä se käy mielessä, koska hän käy joka päivä mielessä. En tiedä ajatteleeko minua enää vai onko tehnyt tietoisen päätöksen jättää asia sikseen.
Voi olla, että hänessäkin on vähän surua siitä, miten asiat menivät. Minussa sitä on paljon.
Tuskin muistaa, oli sen verran vauhdikas muikkeli nimittäin.
Viina vei muistin ja järjen