Ihana ruskeissa kengissään askeltaa

Tulee mieleen, että kävelysikin on tyylikästä, joskus vastaan tullessa huomasin... Ja liikkeet. Vau! Hyvä maku kengissä, ja leivoksetkin maistuu. Joskus kun tarjosit.

Ikävä sinua nainen. 😪
15345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Pylly vaan hölskyy kun lyllertää eteenpäin.

Äänestä
  • Ei ole läskiä, en ole huomannut.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei ole läskiä, en ole huomannut.

    Mistäs tiedät. Jos kiristyviä ja puristuvia alushousuja.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Mistäs tiedät. Jos kiristyviä ja puristuvia alushousuja.

    Taidat käyttää itse 😆

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Taidat käyttää itse 😆

    Ei silti ole

    Äänestä

Hyvä jos suostuit syömään

Äänestä
  • Mielelläni söin. Siinä maistuit sinä.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mielelläni söin. Siinä maistuit sinä.

    Tuota et kyllä usko 😂

    Äänestä

Kumpi on tyylikkäämpi, seksikkäämpi? Tärkein on se että kumpi on syvällisesti aidompi ja rauhallisempi

Äänestä
  • Taidan kylläkin olla noita molempia varsinkin uusissa ruskeissa kengissäni. Se ei sulje pois sitä, että olen syvällinen ja olen löytänyt sisäisen rauhan pitkällisen itsetutkiskelun avulla. En ole läski ja kyllä leivoksiakin tulee välillä tehtyä. Mieluiten teen juustokakkuja ja piirakoita. …mutta tuskin tämä aloitus minusta kertoi. En usko, että kukaan minua aidosti kaipaisi ja olen sen asian kanssa sujut.

    Äänestä

Minun kenkäni ovat aika nukkavieruja

Äänestä
  • Oli sulla joskus vanhat kengätkin, mutta ne sopi täydellisesti sinulle.

    Äänestä

Oliko silloin lenkillä ruskeat kengät, siitä en ole varma. Tuskin.

Äänestä

Miksi ikävöit kun itse et halunnut

Äänestä
  • Ei se noin ollut eikä ole vieläkään, joten ei osunut minuun.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tulee mieleen, että kävelysikin on tyylikästä, joskus vastaan tullessa huomasin... Ja liikkeet. Vau! Hyvä maku kengissä, ja leivoksetkin maistuu. Joskus kun tarjosit.

Ikävä sinua nainen. 😪

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu