Patriarkan palauttaminen paritanssikulttuuriin

Anonyymi-ap

Yhdysvalloissa on aloitettu valtiohallinnossa, yrityksissä ja muilla yhteiskunnan sektoreilla systemaattinem purku dei/woke ilmiöillä.

Käytännössä dei/woke taustaiset henkilöt siirretään sivuraiteelle pois silmistä.

Siis palataan tuttuun ja turvalliseen patriarkiaan.

Mitä Amerikka edellä sitä muu maailma perässä.

Missä ja miten saadaan paritanssi takaisin patriarkiaan ?

7

230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei mitenkään. Naiset ei enää suostu miesten ylivaltaan, mikä on pelkästään hyvä ! Naiset kun ei ole tahdottomia nukkeja joita viedään kuin pässiä narussa miesten taholta.

    • Anonyymi

      Ameriikan presidentin keksimälle mexicon raja-aidalle naureskelleitten älykköjemme mielestä heidän itsensä keksimä itärajan aita on nyt patasta mitä he voivat kuvitella. Samalla tavalla tulee käymään tässä ameriikan presidentin keksimässä mies- ja nais-käsitteessä, jolle älykkömme parhaillaan naureskelevat, mutta kohta he keksivät itse suomalaisen (tykin ruuaksi) miehen ja (kotirintamalle ja ameriikkaan pakolaisiksi) naisen käsitteet, jotka ovat pommien putoillessa ja luotien vinkuessa parasta mitä he voivat ministeriön pimmisuojassa kuvitella.

      • Anonyymi

        Suomihan joutuisi kansaiväliseen sotamurhien tuomioistuimeen jo pommien ja luotien viuhuessa jos hallitus ilmoittaisi, että se lähettää suomen transvestiitit eturintamaan torjumaan interventiota. Siksi sinne tiukan paikan tullen lähetetään kaikki miehet.


    • Anonyymi

      Miksi pitäisi?

    • Anonyymi

      Naiset ovat tarkalleen menneet vientini mukaan, mitä nyt joskus kiusaa tekevät.

      Olen edelleen ja loppuun saakka se joka tanssissa vie, enkä näkymättömiin rakenteisiin perustuvaa valtaani anna koskaan pois.

      • Anonyymi

        Itellä on jokseenkin näkyviin rakenteisiin perustuvia auktoriteettejä nimittäin vaikka ne ovat täysin luomut, kilpailijani näkevät jo etäältä, että nämä saamarin lihaksikkaat käsivarteni on tehty rankaisemiseen ainoastaan tarvittaessa.


    • Anonyymi

      Woke porukka on suurempi uhka länsimaiselle demokratialle kuin Kiina, Pohjois-Korea ja Iran yhteenlaskettuna

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      72
      7454
    2. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      71
      7196
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      152
      5886
    4. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      54
      4847
    5. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      20
      4129
    6. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      3790
    7. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      31
      3427
    8. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      37
      3348
    9. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      80
      2833
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      209
      2462
    Aihe