MTV on täynnä mainoksia, lisääntynyt koko ajan

Anonyymi-ap

Taitaa tulla konkurssi ja rahat loppu.

7

512

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mutta sittenhän kaikki päättyisi tässä ongelmassa oikein hyvin, toivottavasti ennustuksesi toteutuu jo piankin.

    • Anonyymi

      Mainos-tv elää mainoksista, joten näin sen kai pitäisikin mennä? No, toisaalta elokuvien 10 minuutin mainoskatkot kyllästyttävät.

    • Anonyymi

      Aloittaja taitaa olla jonkinlainen meedio, nythän onkin mtv:stä kaupat vireillä/tehty Norjaan jollekin Sipsterille. Eiköhän tuollapäin riihikuivaa riitä paremmin.

    • Anonyymi

      Sama se on muillakin mainoskanavilla!!
      Mainokset kestävät suurimman ajan esim. tunnin ohjelmasta!!
      Turhauttaa ja ärsyttää!

      • Anonyymi

        Niinpä, ja vielä odottavat, että käytäis kaupassa ostamassa jokin uusi tv-kone, että voitais seurata joutavia lähetyksiä jatkossakin. Veromaksu tv-lähetyksistä on mitä suurin vääryys; pakko maksaa tai tulee ulosottomies! (meille ei jatkossa uutta tv:tä hankita vaikka vero pakko maksaa, perkele)


    • Anonyymi

      Siksi YLE

    • Anonyymi

      MTV räksyttää Trumpia vastaan lähes päivittäin. Naljailu ei ole uutisointia. MTV on rikollisten muslimi terroristien myötäilijä. Oikeat uutiset jäävät kertomatta.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      7768
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3732
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1876
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1180
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      1033
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      28
      983
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      827
    8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      782
    9. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      60
      749
    10. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      10
      740
    Aihe