https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/f2e1211d-df66-46c2-818d-a7ca02388acc
Tämä välikohtaus, jossa Teslan pääjohtaja Elon Musk teki kruunajaisten puhujapöntöstä kahdesti natsitervehdyksen, ei ole jäänyt huomaamatta maailmalla.
Teslan pääjohtaja Elon Muskin natsitervehdys on saanut Tesla-omistajat reagoimaan.
Anonyymi-ap
4
175
Vastaukset
- Anonyymi
Kukaan ei halua ajaa enää Teslalla.
Myös Teslan jälleenmyyntiarvo on romahtanut.- Anonyymi
Näin on. Natsitervehdys sinetöi asian.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näin on. Natsitervehdys sinetöi asian.
Teslan kurssikin lähti vihdoin laskuun.
- Anonyymi
Eiköhän tästä noin kuukauden päästä voi turvallisesti pitää jokaista tesla-kuskia natsina. Ne jotka eivät ole, ovat myyneet tai lahjoittaneet teslansa pois. Kuukausi riittää siihen hyvin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543683Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522920Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1931861- 471541