Sitä saa mitä tilaa

Anonyymi-ap

Voi hyvä Sir Laardisaari, olet pian 65 v ja otat näppylää itseesi noin vakavasti Kympin vedätyksestä, koita nyt hyvä homppeli ymmärtää että Kymppi vain antaa sulle mitä tilaat korkojen kanssa.

> § <

13

347

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi rakas lapsi en ota näppylään mitään, kymppi on kokoajan altavastaaja, älä yritä vääntää tätä se on 100% factaa, ollut aina.

      • Anonyymi

        Niin ja otan Pupelta hanuriin, mulla on mukavaa amisten kanssa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin ja otan Pupelta hanuriin, mulla on mukavaa amisten kanssa.

        Olin tulla hulluksi kun Puppe kertoi minulla olevan näpylöitä hanurissa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olin tulla hulluksi kun Puppe kertoi minulla olevan näpylöitä hanurissa.

        Saamme taas nauttia laadukkaasta Pattayan lahkolaisten huumorista, ihan mielisairaala tasoa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Saamme taas nauttia laadukkaasta Pattayan lahkolaisten huumorista, ihan mielisairaala tasoa

        Kerran olimme Numban ainakin kaksi kertaa Numban kanssa mielisairaalassa... ja meillä oli mukavaa.

        > § <


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kerran olimme Numban ainakin kaksi kertaa Numban kanssa mielisairaalassa... ja meillä oli mukavaa.

        > § <

        Oliko Puppe samassa huoneessa?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oliko Puppe samassa huoneessa?

        Ja tasokas viestittely itsensä kanssa vaan jatkuu, 24/7 mahtaa lahkolla olla tärkeää sanottavaa..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja tasokas viestittely itsensä kanssa vaan jatkuu, 24/7 mahtaa lahkolla olla tärkeää sanottavaa..

        Lähtökohtaisesti jos lähdetään factoista, niin lahkojen jäsenmäärä voi vaihdella suuresti riippuen lahkon koosta ja luonteesta. Jotkut lahkot voivat olla hyvin pieniä, vain muutaman ihmisen yhteisöjä, kun taas toiset voivat olla suuria, useita satoja tai jopa tuhansia jäseniä. Esimerkiksi suurilla uskonnollisilla liikkeillä voi olla tuhansia seuraajia eri puolilla maailmaa.

        Factojen ollen nyt tiedossa herääkin epäilys, että tasomies ollen jälleen omassa kastissaan sekavasti sekoillessaan. Lahkolla hänen mukaansa muka ollen tärkeää sanottavaa koska lahko viestittelee itsensä kanssa jatkuvasti 24/7. Tuohan on voi herran jumala sentään aivan idioottimainen argumentti joka ei voi olla lähtöisin ihan terveestä päästä.

        Kun sanotaan, että joku argumentti tai väite ei ole lähtöisin "ihan terveestä päästä," se tarkoittaa yleensä, että kyseinen ajatus on jollain tavalla epärationaalinen, epälooginen tai äärimmäinen. Ilmaisu viittaa siihen, että väitteen esittäjä saattaa ajatella tavalla, joka ei ole yleisesti hyväksytty tai joka poikkeaa voimakkaasti tavanomaisesta järkevästä ajattelusta.

        Tällaisia ilmaisuja käytetään usein kuvaamaan mielipiteitä tai ajatuksia, joita pidetään outoina, äärimmäisinä tai jopa haitallisina.


      • Anonyymi

        Joopa joo...

        "Voi vakuuttaa että minut tapaa siellä missä sovitaan, käydään läpi autismi hieman tarkemmin, kunhan sinulla vain uskallus asiaan riittäisi, luulenpa että sinulla olisi tapaamisessa tuomiota hieman enemmänkin, jos vain uskallat, resupetteri. Mutta olet valinnut toisen tien puskajussina, vpn palvelun takaa, turvassa."


    • Aimo oli Meilahdessa pari viikkoa tsykiatrisella sydän osastolla. Olivat siellä jututtaneet rappusissa podareita jotka oli syönny niitä homorneja peilisalilla liikaa koko ikänsä. Aimo oli jo kolmannessa kerroksessa kun podarit oli vasta ekassa hikisinä.
      Aimo tuli sieltä kotiin ja kertoi kaikista niistä amican keitoista joita oli saanut. Yhdessä sopassa oli ollut sisä vilettäkin hunajalla.
      Aimo oli innoissaan ja sanoi lääkärin kutsuneen häntä rockabilly rebeliksi... Olin niin ylpeä aimosta... laitettiin se heti soimaan ja meinasin tulla hulluksi...
      https://www.youtube.com/watch?v=hO3sHO8ZuIc&ab_channel=TopPop

      Lääkäri oli määrännyt aimolle jotakin pahanhajuista salvaa joka heitettiin roskiin.
      Aimon omaishoitajana toimiva pankki neiti heitti meidät sitten skoodalla jälkitarkastukseen samalle lääkärille Meikkuun. Lääkäri määräsi ensin hyvää iltaa ja kysyi että auttoikos se salva vai vieläkö sulla on se rokko siinä pilissä ja rektumissa?
      Kotimatkalla oltiin kumpikin hiljaa kunnes aimo sanoi että Matspoks on ihan paska pändi muutenkin.

      • Anonyymi

        Tässä yksi vakio lahkolainen pitää tasoa yllä itselleen, ja itsensä kanssa, hauskaa eikä vain.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tässä yksi vakio lahkolainen pitää tasoa yllä itselleen, ja itsensä kanssa, hauskaa eikä vain.

        Senssuhan tuo on, ilmiselvä ainakin jutuista päätellen. Ihan samanlsista juttua kun että asutaan täällä chiang maissa, meidän perhe. Ym.


      • Anonyymi

        Alkaa tulla resupekka mitta täyteen tuohon sinun valehteluun, ja keksimisiisi naurettaviin juttuihin, kohta tuomin päivä koettaa 🚜 Ja 🤡, sekä 👿, ei voi muuta todeta.


    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      39
      1237
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      287
      1071
    3. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      298
      904
    4. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      889
    5. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      771
    6. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      192
      649
    7. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      61
      585
    8. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      97
      545
    9. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      40
      526
    10. Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen

      Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁
      Ikävä
      59
      477
    Aihe