Kuule, Jii

Anna mulle merkki, jos olet kiinnostunut ja haluaisit jutella meistä. Voisit huomenna sanoa esim. "en mä syö päärynöitä" 🍐🤔
7379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Toi oli kiva vinkki. Mut, mitä sä sitten sanot?

Äänestä
  • Ehdotuksia?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ehdotuksia?

    Tykkään silakasta🤔sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ehdotuksia?

    Kaksipa poikaa Kurikasta.

    Äänestä

Voidaan viestitellä, ettei tule sana sanaa vastaan tilanteita.

Äänestä
  • Sellaisista on hyvä pysyä kaukana joiden kanssa täytyy todistella sanomisensa

    Äänestä

”En mä syö päärynöitä, nautin päärynästä”.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Anna mulle merkki, jos olet kiinnostunut ja haluaisit jutella meistä. Voisit huomenna sanoa esim. "en mä syö päärynöitä" 🍐🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu