On jo pitempään askarruttanut, että mitä ihmettä sillä Hykerryttimellä tekee? Se keltainen vempain, jossa on pienet valkoiset kädet. Siitä selostuksesta ei saa irti oikeastaan mitään. Muutaman kerran olen sitä kokeillut, ja minusta kyseinen vekotin ei tee simeille yhtään mitään. Pitäiskö sillä olla mielialan kanssa jotain tekemistä?
Turha kysymys Sims 2:sta
Ambrozia
3390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
huomasin itse kun kokeilin sitä että se pitää mielen alan hyvänä, mutta kun sen ottaa pois niin mielentil heikkenee....(vai olikohan se mietintä myssy?)
...sitä Hykerrytintä kauankin pitää päässä ennen kuin toimii? En ole huomannut tosiaan mitään muutosta mielialapalkeissa, kun se on ollut simillä jonkun aikaa päässä.
Ja puhuit kai oikeasta laitteesta, koska mietintämyssyhän on se vekotin, jolla taidot oppii paremmin.
Mulla kävi niin joka kerta kun sim laittoi hykerryttimen päähän, että kaikki palkit: nälkä, energia, hupi jne. rupesivat menemään punaista kohti vauhdilla. Simit oli joko kulta- tai platinatasolla. Niiden kaikki tarvepalkit oli kyllä vihreellä, jos se sentakia meni kohti punaista?! Ihmettelee hän.