[email protected]

NETTIHUIJAUSTA??!!

>Hei!!
>
>Etsin positiivisia ihmisiä yhteistyökumppaneiksi kotimaasta ja ulkomailta, joita saattaisi kiinnostaa tienata rahaa palveluilla, joita ihmiset joka tapauksessa käyttää päivittäin eli puhuvat puhelimeen, käyttävät kännykkää, internetiä ja sähköä. Tätä hommaa voi tehdä jokainen ihminen ja "työmaan" saa valita itse. Liiketoiminta on kansainvälistä ja tällä hetkellä varsinkin Suomessa, ja muualla Euroopassa sekä Australiassa tapahtuu isoja asioita alalla.
>
>Jos tämä pieni alustus herättää sinussa mielenkiintoa niin laita minulle yhteystietojasi ja otan sinuun pikaisesti yhteyttä esim soittamalla!!
>
>Ystävällisin terveisin
>
>Kari Pelttari
>[email protected]

1

808

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kale

      Vaikuttaa nettihuijaukselta. Sanoppa Kari-boy, paljonko on aloitusmaksu tai muulla nimellä oleva summa jonka joutuu maksamaan, ennenkuin rahat alkavat virtaamaan suorastaan jokena tililleni.
      Taas näitä verkostomarkkinointipaskoja.
      Huijausta!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      232
      17229
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      175
      12268
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      47
      6037
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      65
      4888
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      14
      4855
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      21
      3997
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      84
      3605
    8. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      137
      3050
    9. 288
      1580
    10. Mitä toivot joululahjaksi ja

      mitä antaisit kaivatullesi? 😃
      Ikävä
      85
      1041
    Aihe