Putinia ei ole valittu legitiimisti Venäjän johtoon, joten Putinilla ei olo mandaattia edustaa Venäjää Ukrainan rauhanneuvotteluissa. Ongelma on varsin suuri, sillä Vnäjällä ei ole edes legitiimiä edustajistoa neuvotella mitään. Venäjän kaikki ongelmat johtuvat tästä valtatyhjiöstä.
Putin ei voi edustaa Venäjää
Anonyymi-ap
1
162
Vastaukset
- Anonyymi
Ja sen lisäksi ovat keskimääräistä selvästi vähä-älyisempiä, kun verrataan eurooppalaiseen keskiarvoon.
Johtunee siitä, että taustalla on mongolian DNA ja paljon muuta, sen huomaa jo pelkästään ulkonäöstä, että aivan penaalin terävämpiä kyniä eivät ole.
Näin, me ihmiset ja rodut ollaan erilaisia. Ja Putin on hämmästyttävän tyhmä, jopa venäläisen mittapuun mukaan..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot403470Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe132858- 282544
- 622060
- 182031
- 422017
- 561871
- 581656
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101518- 171385