Jos ikinä aiot ottaa yhteyttä, niin tee se nyt. On aika, kun todella todella tarvitsisin sinua. Naiselle.
En voi ottaa
Anonyymi-ap
471338
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 47
Vanhimmat
En valitettavasti voi enää ottaa sinuun yhteyttä. Olet kieltänyt sen ettet minusta tykkää vaikka olet osoittanut kiinnostustasi jo pitkään.
Niin se vain meni ettet sinä koskaan minua halunnut oikeasti
Toivottavasti saat kontaktin häneen. Itselläni on todella huonoja kokemuksia vastaavasta tilanteesta. Voimia!
-Aamu
Otin jo aiemmin. Torjunta tuli.
Ota ihan itse yhteyttä jos kerran tarviit mua
Oletko sama ihminen joka uskotteli ummet ja lammet väittäen välittävänsä ja lähti heti mahdollisuuden tullen viettiensä viemänä toisen matkaan? Olin sillon valmis olemaan tukenasi, mutta ymmärräthän ettei tekojesi jälkeen ole edes oikeutta pyytää minulta mitään itsellesi. Menetit sen joka olisi sinulle antanut kaikkensa.
What a losssss😂
Juu ei paljon sureta vaan päin vastoin. Ei auta uikutus.
♥️♥️🔥
No ei auta tässä asiassa...
No mä kyl koitin mut ilmeisesti ei ollu toivottu niin antaa sit olla
Lopeta nainen jo se miehenä esiintyminen. Alkaa pikkuhiljaa tympimään.
Ei ole nainen. Toi on mun ex.
Se on myös mun EX syystäkin
Sen uskon. Syystä se pn myös mun ex ja ikinä en takas ota.
Miks se on sun ex?oliks sil iso?
Se on mun ex. En suosittele tutustumaan.
Et kaipaa minua
Anna kirjaimet
Älä anna
En vastaa kysymyksiin kirjaimista. Jos oikea henkilö näkee aloituksen, hän fiksuna ihmisenä kyllä ymmärtää.
aloittaja
Fiksu aloittaja ymmärtäisi ttei kukaan sinua tunnista tuosta.
Twin Peaks repeat?
Kirjoitat ihan perus suomea, jossa ei ole mitään tunnisteellista. Ihan mahdoton kenenkään tunnistaa tuosta kirjoittajaa tai kohdetta.
sivusta
No anna vihje hänestä
Tarviit sillon kun sulla menee huonosti sekä rahojen että naisten kanssa. Nähty on se joka kerta. En mene koukkuusi.
Miksi nyt? Mitä on meneillään?
En voi tänne kertoa.
aloittaja
No kerro edes kenelle tämä aloitus on?
Yleensä, jos mies tarvitsee naiselta apua, on joko pelannut rahansa, suree liikaa eroa tai tarvitsee apua lähisukulaisensa hoidossa.
Tarviit naista mihin?
Tuli vaan mieleen muutama kysymys...
Autatko itse muita?
Olitko paikalla kun sua olis tarvinnut?
Toi Juha vaikuttaa aik narsistilta
Eikö sinun Juha pitänyt lopettaa se palstailu? 😂
Missä hän voi sinuun ottaa yhteyttä?
Olet vanhempi minua, lähistöltä?
Kumpa nähtäis.
Olen häntä vanhempi ja hän asuu lähistölläni.
aloittaja
Jotain tunnisteita edes??
Kummatkin vaaleatukkaisia. Laita sinä puolestasi joitain tunnisteita.
Laita puhelimeeni jokin merkki että uskallan lähestyä..
Tämä oli hyvä, sitä minäkin toivoisin mieheltä jos laittaisi niin uskaltaisin lähestyä
Ei ole numeroasi, joten miten laitan? Mesetä itse minulle.
Hei jos minulle niin olen täällä olemassa sinulle!! Eilen nukahdan enkä käynyt täällä kuin kääntymässä.
Juu älä pyydä naisilta mitään tai ole tekemisissä he ovat kieroja ärsyttäviä narsisteja
En pysty häneen ottamaan yhteyttä. Viimeksi kun näin, sain jonkun postraumaattisen kohtauksen. Se tuntui kamalalta. Aina kun tunsin hetken onnea hänen kanssaan, hän tiputti minut korkealta. Kertoi muista naisistaan, joita oli välissä tavannut. Tunsin etten ollut yhtään mikään. Niin paljon sattui välillä, että olisin halunnut kuolla. Laihduin, kun menetin elämänhaluni kokonaan. En ole toipunut, enkä varmasti tästä toivu. Hän oli elämäni rakkaus, mutta halusi aina jostain syystä satuttaa. Tajuaako itse, mitä sai aikaiseksi?? Joskus jopa mietin, että tarkoituksella tuhosi minut. Miksi??? Voi miksi???
Mikset muka voi. Tiedät että ihmiset ilahtuvat tai sitten jos ei molemminpuolista niin ovat hienotunteisia. Silti.
Jokin sinne viittansa kanssa lensi. Se vaalea ei oo siellä vielä. Jooga harjoitus auttaa myös tilaan, ja joku etänäkin rauhoittui. Kaikki ok.
Ota itse. Hukkasin numerot
Ei ole mahdollisuutta