Enää yhtään mitään?
Olenko sinulle
Anonyymi-ap
41659
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Olet todellakin ❤️
No mitä olet valmis tekemään
En valitettavasti osaa sanoa kuka olet.
No et enää oo
Arvelinkin
Pidän..
Ihan turhaa näihin on vastata. Hän on rakas aina ja ikuisesti. Vaikka onkin varattu.
Mikset näytä sitä IRL
Ei tuo ole oikein että rakastaa toista ja ei myönnä sitä vaikka olisi mitä poikakavereita, mitä jos hän rakastaa myös sinua
Koska olet varattu mies.
Sivusta
Jos hän rakastaisi toista, lähtisi toki lätkimään kulissiparisuhteesta.
sivusta
Ihan että elämä on niin helppoa sinulle
Ei elämä ole helppoa, mutta en pystyisi elää itseni kanssa, jos olisin valheellisesti suhteessa ja rakastaisin toista. Moraalikysymys.
Hän rakastaa toista, mutta ei uskalla tuoda sitä julki sillä olisi kova hinta/särkyneitä ihmisiä.
V*tut oo ollu helppoa ollenkaan. Kivikkoista on ollu.
Et ole, eikä ole kukaan muukaan! Ainoa mitä projekti on saanut aikaan on paha olo monella tapaa jo vuosien ajan! Mitä kauemmin se on jatkunut sitä varmempaa on, etten halua uutta ystävää, enkä parisuhdetta enää koskaan! Olisin halunnut tehdä töitä itselle mieluisassa työpaikassa parinkymmenen vuoden ajan, mutta sen mahdollisuuden projekti vei minulta! Miksi minulta ei koskaan kysytty, mitä minä pidän tärkeänä elämässäni? Miksi muut luulivat tietävänsä paremmin kuin minä itse, mitä tulevaisuudeltani haluan!
Olet minulle silti, vain roskaruokainen diktaattori mimmi, niin.
Okei, todella hintava prostituoitu, sen näen, revi mun silmät. Hähähähähähähä
T. Kaiket keinot käyttöösi, soronoo.
https://m.youtube.com/watch?v=uq05v8356vU&pp=ygUgTW90b3IgcmVhZHkgQWxhYmFtYSB0aHVuZGVycHVzc3k=
Yritin miettiä, millaisesta naisesta toi laulu kertoo, ehkä liian yksipuolinen näkökulma tai jotain 🤔
No itseasiassa aika paljonkin
Anna mun olla rauhassa. Ajattelet niin usein minusta ikäviä asioita ja luulet vaikka miksi... Ei tunnu kivalta ja sitte pitäs kokoajan perustella että höpö höpö ja en oo semmoinen. Jos lähtökohtaisesti ajattelet kaikki pahimmat skenaariot ja luulet minua pahimmaksi hörhöksi niin... Jos hän josta ajattelin itse kaikkea kaunista ja yritin kirjoittaa kaunista ja kehua sinua niin sinä luulet minua lievästi sanottuna peluriksi ja ja ja... En tunne sua enää yhtään.
Kyllä edelleen stalkkaan sinua toisinaan.
Viemärissä konttaa riksto
Kuka kenelle et luultavasti kun tuota täältä joudut kyseleen etkä häneltä itseltään suoraan
Tapaa ja juttele hänen kanssa. Silleenhän se selviää.
Ei tarvii stalkata enää kun voi kysyä kaikki kysymykset suoraan ja tarkistaa pitääkö omat oletukset paikkansa
Tunteideni kohde, tietämättäsi henkinen voimani ja uskoni tulevaisuuteen. Vastasin kuin hänelle.
Et ole.. se on ohi nyt viimeinkin, lopullisesti
Kenelle meni?
Ei tule ikävöityä enää.
Ei todellakaan tule
Aika paljonkin ! Miss u <3
Ma mies on….aina.
Uskallakin epäillä
Kuin hänelle
En epäile😘
Oot mun puolikas, se puuttuva palanen 💔❤️
Oot mulle enemmän kuin arvaatkaan.
No mitä sitten olen.
Oot mulle jotain, josta haaveilin mä aiemmin.
Yes you are. Mutta part 2 en jaksa enää …
Missään ei voi olla kaukana kun tunnen sut kuin olisit vierelläni ❤️ Oot kanssani vaikka olisi välimatkaa. Kävelemme käsikädessä merenrantaan ja olemme aivan vaiti. Vain ajatuksemme juttelevat keskenään. Olet mukana jokaisessa hetkessä. Tuun aina sun syliin.
Jos juuri nyt kävelisit luokseni ja ottaisit kädestäni, katsoisit silmiini ja pyytäisit lähtemään, lähtisin sun kanssa vaikka maailman ääriin.
Oot mulle rakkain
❤️V
Mitäs nyt sitten haluaisit. Päätit näköjään alkaa kuurupiilosille. Ikävä kyllä se näkyy. Ei muuta kuin onnea. Se on sitten ymmärrettävä oma osuutensa asiaan ja elettävä sen mukaan. Kun kerran hiljaisuutta haluat, sen myös saat.