Mitähän mieltä lapset ovat siitä, että isi haaveilee julkisesti muun muassa siitä, että saisi strap-onia eli dildoseksiä anaaliin naisurheilijalta?
Isillä erikoiset haaveet
8
222
Vastaukset
- Anonyymi
Vuoden isi 🥇
- Anonyymi
Kenestäkö aloituksessa on kyse?
- Anonyymi
Naisten vika aina. Pitäisi vähän katsoa minkälaisen juntin kanssa niitä lapsia alkaa tehtailemaan. Mutta ei ole ihmekään että lesbosuhteet on lisääntyneet ja syntyvyyskin on Suomessa alentunut huimasti.
- Anonyymi
Riina on tainnut pitää Kallen jonkinlaisessa kurissa ja järjestyksessä. Kalle tekee aina avioerohakemuksen kun suuttuu. Toivotaan nyt että Riina ei enää ota takaisin.
- Anonyymi
Kyllä ihmisellä on oikeus haaveilla, mistä haluaa. Toki tämä haave nyt alkaa mennä jo aavistuksen yli "normien"......
- Anonyymi
Ei saa tavalliset heterot. Vain Elina Gustafsson tietää, mitä saa puhua! Siinä kaikille niin esimerkillinen ja kaunis ihminen.
- Anonyymi
Saahan sitä haaveilla, mutta ei voi julkisesti puhua mitä hyvänsä. Taitaa olla viidenkympin villitys sekoittannut pään.
- Anonyymi
Lasten varmasti kiva lukea uutisointia isästään.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061718
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271462En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931326- 621173
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101058Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1111029Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall216848Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57773- 122763
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20728