Kiihottaako naisia jos mies on hieman bi-henkinen? Miehethän on ihan innoissaan jos nainen on bi-henkinen kuten tiedämme, mutta entä naiset?
Otan esimerkiksi itseni. En ole koskaan ollut miehen kanssa enkä edes halua. Mutta tiedän, että jos olisin kolmen kimpassa(nainen, mies, mies), tunnelta olisi oikea ja antaisimme jonkun miehen kanssa täys hoitoa naiselle. Hoitaisin varmasti myös miestä välillä ja antaisin hänen hoitaa itseäni. Nainen tietysti olisi tärkeimmässä osassa.
Mitä naiset ajattelee tästä?
Otan esimerkiksi itseni. En ole koskaan ollut miehen kanssa enkä edes halua. Mutta tiedän, että jos olisin kolmen kimpassa(nainen, mies, mies), tunnelta olisi oikea ja antaisimme jonkun miehen kanssa täys hoitoa naiselle. Hoitaisin varmasti myös miestä välillä ja antaisin hänen hoitaa itseäni. Nainen tietysti olisi tärkeimmässä osassa.
Mitä naiset ajattelee tästä?
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kyllä mun fantasioissa on tuon tuostakin useampi myös jotka keskittyvät välillä myös toisiinsa...
Olen 18 v nainen ja ajattelin kertoa sinulle oman mielipiteeni tästä.. Minulla on ollut ja on vieläkin fantasiana seksi kahden miehen kanssa.. "tupla hoito" on monen naisen unelma!!! Useimmat naiset ovat varmasti tätä mieltä!!
Kahdeksantoistavuotiaan vankalle ihmistuntemukselle ja kokemukselleko perustat väitteesi muiden seksifantasioiden laadusta?
Puhu ihan itsestäsi vaan.
Älä rupee aukomaan.. mulla voi mahdollisesti olla enemmän kokemusta ku sulla.. mut katos ku sä et voi sitä tietää millainen mä olen enkä mä sitä millainen sä olet.. olen niin paljon lukenut ja kuullut/keskustellut asiasta, että voin aivan hyvin väittää väittää että monetkin naiset haaveilevat siitä!! mutta en ole väittänyt että se olisi kaikkien haave ja unelma!!!
enkä todellakaan ole väittänyt että perustaisin väitteeni pelkille omakohtaisille perustoille!! vai olenko?? kuullut, keskustellut, lukenut, selvittänyt asiaa!!!!
Rauhoitupas nyt pikkuinen.
Menepäs vaikka keksimään joku uusi kiva gallup, niin voit sitten täällä esitellä tutkimustyösi tuloksia.
mun ei tartte sulle mitään dokumenttia näyttää.. tiedän mitä tiedän eikä sulla ole siitä käsitystäkään.. edelleen korostan etteivät tätä mieltä ole kaikki!! jos mä olen pikkuinen ja mielestäsi kirjottamani perusteella kokematon niin sä olet sit varmaan joku 60-vuotias kaiken kokenut kurppa!! turha tulla nimittelemään!!
Fantasiani on päästä kahden miehen mukaan kolmanneksi.
joo, muuten vois käydä mutta jos äijät kävis toistensa b-rappuun niin mua vietäis muualle.
muuten vois olla ok, mut en alkaisi todistaa miesten välisiä ratsastuleikkejä siinä..jos kumpikin keskittyisi vain minuun niin sit.. olen ollut kahden miehen kanssa sängyssä, mutta lopetin homman kesken..fantasiamaailma ei aina vastaa todellisuutta..että pitäkää fantasiat, ne antavat joskus paljon enemmän kuin todellisuus..
Mua kiihottaa kyllä ajatus nainen,nainen,mies-kimppakivasta ja oon sellasta kokeilluki, mut ei kahta miestä. Mut täytyy kyllä tunnustaa että on se välillä käynyt mielessä, vaikka ei kiihotakaan. Oon kyl tanssilattialla tanssinu kahen miehen kans ja pussaillu niitä vuoronperään. Se oli kyl ihan hauskaa. ;)
Jes ja kyllä kiihottaa!! Sexi on sexiä ja oma fantasiani olis olla kahden miehen kanssa jotka myös pitäis toisistaan huolta;) makee ajatus...harmi ettei omalle miehelle käy :(
Miuta on jo kauan kiihottanu ajatus nähdä livenä mies naimassa toista miestä.
Kokemuksieni perusteella voin sanoa että kiihottaa.
Oma vaimoni ainakin villiintyi kun näki toisen miehen naimassa minua. Oli tosin ennalta sovittu tapahtuma.
Muutaman kerran ollaan harrastettu kimppajuttuja joissa on ollut monta henkilöä mukana.
Jossain vaiheessa osa miehistä on leikkinyt keskenään eikä kukaan naisista ole poiskaan lähtenyt.
Elämä on liian lyhyt murjottamiseen.
Jos mun aija ois bi henkinen ni ma en valitettavasti vois elaa sen kanssa enaa..kylla homot on ihan jees ja bi henkiset miehet..kuhan ei ole mun oma!