Kun ei sinulla ole aikomustakaan olla tekemisissä irl
Miksi tuhlaat aikaa tänne
Anonyymi-ap
18496
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Sano sinä.
🤯🤯
Kerro toki?
Kannattaa tuhlata aikansa sellaiselle ihmiselle joka välittää ja haluaa olla yhteydessä. Joka antaa itsestään sopivasti eikä vain ota pelkästään itselleen.
Onkohan kukaan nyt edes ottanut mitään itselleen mutta ehkä ap nyt huutelee tuuleen olematonta naista joka ei ole koskaan edes ollut hänestä kiinnostunut. Eiköhän se silloin ole aika turhaa ajan tuhlausta
No mä toivon että nähtäis pian, jos ees näet mua.
Haluan olla tekemisissä. Järjestä kalenteriin tilaa /aikaa.
Olikohan tää mulle? En tehnyt aloitusta, mutta tää on kyllä ollut haasteena yhden kanssa. Oliko tarkoitus vastailla viikon viiveellä?
No ei varmaan ollut minulle. Olen ollut yhteydessä irl.
Ei oo sun asias. Pidä vaan huolta omista asioistas.
Hyvinkin.
Olis varmasti aikomus jos antaisit edes jonkun vihjeen että voisin lähestyä. En haluaisi tungetella.
Kävin siellä, kävin täällä. Ikävä siellä, ikävä täällä. Mustakaan ei ole kuin aika ja eril. tekeminen, niin siksi.
Minä haluaisin olla naisen rakas mies mutta olen masentunut, ahdistunut ja arka, enkä usko tulevaisuuteen. Maailma on liian paha. Aikoisin olla tekemisissä jos voisin uskoa että se on mitä se nainenkin haluaa ja että saisin hänet hymyilemään ja ehkä joskus nauramaan ja itkemään.
Liikkis,
Löytyispä oikein suloinen ja herkkä nainen.
Yhdessä sitten voisi herkistellä ja hän hoitaisi kaikki pelot pois supervoimillaan.
Kyllä se on mahdollista!
Epäilen onko mahdollista. Ei minua tietysti haittaa jos olisi mahdollista.
Kyllä aikomus on 😘
Läpällä