Taidetta ja kissantappoa

Lehtitietojen mukaan taidemuseoon on tulossa kissan kirveellä tappaneen ja muutakin siinä ohessa sairasta tehneen taidenäyttely.

https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Teemu_M%C3%A4ki
4236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

BOIKOTOIN!

Äänestä

Se on taidetta. Ukkiki katkasi aikoinaan 2 kissalta pään. Voi kyynel kun jotaki joku kissan kuolema järkyttää.

Äänestä
  • Ejakuloiko ukkisi niiden raatojen päälle?

    Äänestä

Tämä eläinrääkkääjä on myös "free palestine" - väkeä. Ullatuus

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lehtitietojen mukaan taidemuseoon on tulossa kissan kirveellä tappaneen ja muutakin siinä ohessa sairasta tehneen taidenäyttely.

https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Teemu_M%C3%A4ki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu