Kaverin kanssa suhde onkohan fiksu suhde

Anonyymi-ap

Elikkäs olen 38 ja ehkä vähän kiinnostunut kaverista enemmän. Mikä meidän suhde on se on seksi pohjoinen. Se alkoi vuosia sitten kaverin luona kun katsoimme pornoa ja kaverilla alko seisoo ja ja heti halusi lähtee mutta mä ehdotin sille et jos ottaisin suihin ihmeen helpolla suastu itsekkin Emmin mutta otin sen suuhun se tykkäsi ja minä.
Ja nyt ollaan vuosia menty niin että imen kaveria viikoittain ei mitään muuta se ei mua eikä muuta ja olen ehkä muutenkin siitä kiinnostunut. Pointti itse haluan kyllä imeä häntä ja siitä pidän mutta se ei mua tai mulle mitää onko oikein ja kännissä se on aika raju imettää ja pelottaa et muut saa tietää tai nais ystävä.. jatkanko vai pitäskö ettia uus

3

754

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Uutta putkeen kun vanha ( rakkaus) kuolee!

    • Anonyymi

      Stereotyyppinen bii vauhdissa. Itse olette maineenne tehneet. Muita ei voi syyttää silloin biifobiasta. Meneekö kaaliin?

      • Anonyymi

        Hyvin tulee esille bissejen normaali seksikeskeinen maailma, ihan sama kenen kanssa ja missä, kun on kyse seksistä ja tietysti pettämiset ovat arkipäivää.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      183
      5047
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      21
      4440
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3127
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      256
      3007
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2912
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2521
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1929
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      42
      1812
    9. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      70
      1780
    10. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1777
    Aihe