Vieläkö ikävöit ja

Haluat nähdä?
24853
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Alkaa olla aika vähissä koska päätöksiä on pian tehtävä. En halua enää että tämä tälläinen jatkuu.

Äänestä
  • Mitä se tarkoittaa? Ethän enää jätä niinkuin viimeksi ilman vastauksia.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Mitä se tarkoittaa? Ethän enää jätä niinkuin viimeksi ilman vastauksia.

    En ole kyllä mielestäni koskaan tehnyt sellaista mutta ei multa ole edes kysytty mitään, niin en ole se kaivattusi suurella todennäköisyydellä. Pakko on vain unohtaa tämä kaikki ja mennä elämässä eteenpäin.

    Äänestä

  • Ei minulla ole ketään toista.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    En ole kyllä mielestäni koskaan tehnyt sellaista mutta ei multa ole edes kysytty mitään, niin en ole se kaivattusi suurella todennäköisyydellä. Pakko on vain unohtaa tämä kaikki ja mennä elämässä eteenpäin.

    En halua että päättyy näin 😢 ethän tee sitä

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    En halua että päättyy näin 😢 ethän tee sitä

    Olen sitten nainen ja varmaankin miestä kaipaat, kannustan sinua ottamaan selvää häneltä itseltään. Mun on nyt vain pakko tehdä oman hyvinvoinnin ja elämän vuoksi.

    Äänestä

Mikset soita sille jos on ikävä?

Äänestä

Ikävöin nyt ja monta kertaa päivässä melkein joka päivä. Toivon näkemistä.

Äänestä

Kyllä ja kyllä. Odotankin tapaavani hänet pian. Lasken päiviä iloiseen jälleennäkemiseemme 😍

Äänestä

Tietenkin haluan nähdä enemmän kun mitään.
-t-

Äänestä

Kova ikävä on, haluan nähdä sut.

Äänestä
  • Haluaisin minäkin nähdä hänet. On ikävä. Meidän tilanne on vain niin surullinen.

    Äänestä

Kyllähän Mä,mutta piru, kun ootte niin kieroon kasvaneita. Yks teistä oli "siihen" sopiva mulle,oikein aika paljonkin kotiseudullani takas. Kai hän sitä vähän toivoki.

Sai haluamansa,ja minä. Olinkin hänelle sopivasti "kiero",mutta ihan hyvässä mielessä. No,paremminko olis voinu mennä,mutta luotettiin liikaa nettiaikaan,ja siis puhelimiin.

Voin olla hoidossa vielä pitkälle kevääseen,sillä "reissuni " oli tosi tapahtumarikas.

En kadu päivääkään siellä mitään. Mutta kun perään totuuden puhumista ,ja vaan sen yhden henkilön löytymistä. Teillä oli tästä ajatukset ihan muualla. Siksi ei tullut joo,lasta ainakaan;))

Äänestä

Kyllä!! Hirveä ikävä.

Äänestä
  • Ihan hirveä.

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Ihan hirveä.

    ❤️koska nähdään?

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    ❤️koska nähdään?

    Toivoakseni parin päivän päästä viimeistään.

    Äänestä

Juuh! Pian

Äänestä

Joo, kyllä mä haluaisin sut nähdä. Enkä vaihtais tien puolta. Pakko sanoa, että en huomannut sinua kuin liian myöhään silloin yks kerta.

Äänestä

Juu

Äänestä

Haluan, enemmän kuin mitään muuta.

Äänestä
  • Sama. Mm>Kn

    Äänestä

Oletko jo yli 30 vuotias?

Äänestä

Yritän välttää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haluat nähdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu