Häpeän sitä että oon syntynyt tähän maahan ja melkein kaikkea elettyä elämää. En tiedä miksi synnyin aikoinaan tänne mutta näillä mennään niin pitkään kuin Luoja suo.
Häpeän koko elämääni.
Anonyymi-ap
1
191
Vastaukset
- Anonyymi
Miltä elämä maistuu? Miten jaksat ja mistä innostut? Miten sinut on nähty ja miten sinusta on välitetty? Kirjoita omista kokemuksistasi: mistä olet tuntenut iloa, kannetuksi ja välitetyksi tulemista, milloin sinut on nähty ja kipusi tunnistettu? Kirjoita myös pettymyksistä, ohitetuksi tulemisista, syyllisyydestä ja häpeästä. Oheisen linkin kautta saat lisätietoja hankkeesta ja voit osallistua siihen:
[https://link.webropol.com/s/Kirjoita2025]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322285- 792168
- 951976
- 351785
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301350Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329