Somero Shell

Hottis taksikuski,tankkasit autosi tänään,oot kuuma.
91562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Oletko sinä se creepy tuijottaja?! Ei olla hei ihan samalla levelillä. Vilkaise peiliin, niin huomaat mitä tarkoitan...

Äänestä
  • 🤣🤣🤣

    Äänestä

Uusi myyjä siellä on tumma ja tulinen, kelpaa katsella, mikäköhän nainen se on

Äänestä
  • Joku entinen ravintoloitsija

    Äänestä

Kiitos

Äänestä

Se tyttö kyllä osaa asiansa

Äänestä

Menkää blondit miehet sinne tyrkylle

Äänestä
  • Tykkääkö se blondeista vai

    Äänestä

Enemmän on blondeja miehiä kuin naisia nykyään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hottis taksikuski,tankkasit autosi tänään,oot kuuma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu