En halua jankuttaa asiasta, mutta miksi en voisi opiskella lääkäriksi!!!? Mikä on se suurin syy?!! Miksi en sinun mielestäsi voisi opiskella lääkäriksi!!!?
Minä aion lopettaa työtoiminnan ja alkaa opiskelemaan ilalukiossa!! Sen jälkeen minä aion hakea yliopistoon!! Sano mikä on mielestäsi syy miksi minä en voisi tehdä näin!!? Haluan keskustella ihan rahallisesti enkä ole hermostumassa, minä haluan vain tietää syyn!!
Minä olen lievästi kehitysvammainen nainen!! Miksi minä en voisi opiskella lääkäriksi!! Sanokaa syy!
12
384
Vastaukset
- Anonyymi
Niin monet sanoo netissä, että minä en voisi opiskella lääkäriksi!! Mutta miksi?!! Mikä on se syy!! Mikä on suurin syy!!?
- Anonyymi
Nyt se korkki kiinni 🙄
- Anonyymi
Korkki on kiinni!! Ainoastaan vichyn korkki on auki ja kahviakin minä join!! Mutta minä haluan miksi en voisi opiskella lääkäriksi!!?
Aloittaja
- Anonyymi
Miksi et ole nukkumassa? Eikö olis parempi aloittaa opintojen suunittelu virkeänä?
- Anonyymi
Minä en pysty nukkumaan, koska haluan tietää syyn!! Todennäköisesti aiempien ilkeiden kiusaajien takia minä valvon koko yön!! Haluan tietää syyn ja ihan asiallista keskustelua!!
- Anonyymi
Kuules nyt. Uskon, että olet kehitysvammainen, mutta lopetahan tuo pelleily ja provoilu nyt.
- Anonyymi
Jos suoritat ylioppilastutkinnon ja selviät lääkiksen pääsyvaatimuksista, niin miksi et voi opiskella. Ei ole tullut vastaan mitään virallista tietoa ettetkö voisi. Iltapäivälehdet, vauva.fi ja suoli24 trollit voit jättää omaan arvoonsa. Onnea matkallesi!
- Anonyymi
Kun läpäiset vaativat pääsykokeet, niin onnea!
- Anonyymi
Minäkin täysi imbesilli. Haluan lentokapteeniksi. Onnistuuko? Ajokorttiin b kapasiteettini ei riitänyt, mutta eikös ilmassa liitäminen ole helpompaa? Eihän se niin tarkkaa siellä ole missä sitä viheltää kunhan pysyy ilmassa.
- Anonyymi
Olen työssä KymHva ssa ja peruskoulutuksltani Lähihoitaja, kävin lisäkoulua Mikkelissä kirjeopiskelijana ja etänä. Voiko minusta tulla vielä lääkäri kun pidän viinistä viikonloppuisin?
Puhun ruotsia ja roikun ovissa, lisä CV. - Anonyymi
Koska lääkäreiltä vaaditaan korkeaa äo ta
- Anonyymi
Kun et osaa lukea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2453273
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,1302338Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta151845Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää2221804Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!3221681Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita491344- 551325
- 1111100
- 981048
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan591037