Aina kun yritän

Anonyymi-ap

ajatella hyvää tietystä henkilöstä ja kaikesta siitä mitä on tapahtunut useamman vuoden aikana alan voida huonosti ja koen valtavaa ahdistusta, jos pitäisi hetken aikaa olla samassa tilassa hänen kanssaan. Viimeiset viisi vuotta pilasivat elämää liian paljon, jotta voisi antaa anteeksi mm. sen ettei pystynyt edes töitä tekemään!

2

143

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Harmittaa valtavasti se, että projekti ylipäätään aloitettiin minulta lupaa kysymättä! Keitä olivat ne ihmiset, jotka luulivat tietävänsä paremmin kuin minä itse mitä pidän tärkeänä elämässäni!

      • Anonyymi

        Edelleen on niin, että vain pelkkä ystävyys on mahdollista ikäiseni miehen kanssa! Jos se ei riitä miehelle johon olen tykästynyt niin sitten unohdan hänetkin. Päällimmänen tunne alkaa olla se, että parasta olisi että projekti lopetetaan kokonaan, koska se ei tunnu hyvältä tavalta toimia, eikä ole koskaan tuntunut! Ilman projektia olisin saanut tehdä töitä rauhassa ja liikkua rauhassa. Psyykkinen hyvinvointi on projektin vuoksi huono! Mieluummin yksin kuin yhdenkään sellaisen ihmisen kaveri, jonka takia menetin paljon hyviä vuosia!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      114
      2581
    2. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      84
      2231
    3. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      64
      1752
    4. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      56
      1737
    5. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      164
      1661
    6. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      158
      1536
    7. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      46
      1526
    8. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      118
      1280
    9. Paraneeko ilmapiiri nyt?

      Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket
      Hyrynsalmi
      28
      1229
    10. Jokainen suomalainen on velvollinen puolustamaan Suomea

      Kaikilla Suomen kansalaisilla on maanpuolustusvelvollisuus eli velvollisuus osallistua Suomen puolustamiseen. Miesten m
      NATO
      356
      1223
    Aihe