Ehditkö myydä natsiwagenisi?

Nyt on jo liian myöhäistä. Joko ajat sen loppuun tai annat pois.
46870
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 46

Vanhimmat

Musk on tosiaan saanut kiinnostukseni Teslaan loppumaan. Taidan päätyä seuraavaksi Folkkariin, id4:een.

Äänestä
  • Se oli Hitlerin vaihtoehto.

    Äänestä

"Joko ajat sen loppuun tai annat pois."

Tai yrität löytää natzin, joka kenties haluaa ostaa sen. Tietää kyllä tukalan tilanteesi, joten neuvotteluista tulee vaikeat, sinulle.

Äänestä

ei sitä kukaan huoli, riihimäen ongelmajäte laitos on sen seuraava omistaja

Äänestä

Köyhien ulinaa on ilo kuunnella!

t. Tesla- kuski

Äänestä

osamaksu tesla kuskien vikinää on ilo kuunnella, teslan arvo putoaa nopeammin kun velka vähenee

Äänestä
  • Elon on suuri uhka amerikkalaiselle demokratialle ja muille länsimaille.

    – Ihmisten auttaminen ei ole hänen tavoitteensa, eikä maailman pelastaminen, ilmasto tai sananvapauden varmistaminen. Hän on opportunisti. Hän janoaa raakaa valtaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Elon on suuri uhka amerikkalaiselle demokratialle ja muille länsimaille.

    – Ihmisten auttaminen ei ole hänen tavoitteensa, eikä maailman pelastaminen, ilmasto tai sananvapauden varmistaminen. Hän on opportunisti. Hän janoaa raakaa valtaa.

    – Teidän eurooppalaisten on ymmärrettävä, että olette hyökkäyksen kohteena. Varsinkin saksalaiset. Hän haluaa horjuttaa Euroopan demokratioita, Low sanoo.

    Äänestä

  • Fasisteja ja vai natseja vai molempia?

    Äänestä

Vw since Hitler.

Äänestä

PIETARIN TROLLITEHTAAN DIIISSAUSTA ! ! PIETARIN TROLLILLA HUIPPU PÄIVÄ KUN PÄÄSEE DISSAAN USAN / NATON AUTOJA TEKNIIKKAA IHMISIÄ INFRAA ! ! ÄLÄPÄ KOMMENTOI ! !

Äänestä
  • Suurin osa maailmasta hylkää Teslan ja jopa jenkeissä menekki on laskussa. Tämä Teslan tuhon alku. Kaikkialla Euroopassa Teslan myynnit ovat laskeneet.

    Ihmiset voivat ostaa sähköauton, mutta ei Teslaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt on jo liian myöhäistä. Joko ajat sen loppuun tai annat pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu