Mistä ostat?

Käytätkö rihkamakauppa Teemua vai haetko tavaran tyydytykseen kaluja Rönkön alakerrasta?
3248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Myykö TEMU takalistoaan mihin hintaan?Pusikossa rytisee?🌈

Äänestä
  • Mitä täältä kyselet.
    Kysy noilta piripäiltä, kauppa käy ja autot vaihtuu.
    Etköhän kuulune tuohon sateenkaarisakkiin hyvin on vilkasta.

    Äänestä

Teemussa halpatavaran perässä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Käytätkö rihkamakauppa Teemua vai haetko tavaran tyydytykseen kaluja Rönkön alakerrasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu