ja välillä naurahdan huvittuneena. Tämä hulluuteen viittaava oirehdinta liittyy sinuun nainen. Pitkä odotus on johtanut tähän. Kun en pääse juttelemaan kehitän päässäni yhteisiä hassutteluhetkiä meidän välille ja sit se karkaa just tähän suuntaan.
Ois hoitajalle kysyntää.
Ois hoitajalle kysyntää.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Hihii, hoitajaa kaipaa se, joka ei koskaan höpötä itsekseen. Moni on tunnustanut, että kertoo asioita ääneen kaivatulleen, joka on ties missä kaukana. Ihana ilmiö!
Pakko tunnustaa että olen myös niitä jotka on kertonut lukemattomia tarinoita kaivatulleni ajatuksissani. Sitten havahdun siihen ja mietin että miksi minä näitä tarinoita kerron. Ihana kuulla että muitakin höpsöjä on 😀
Niin. Rakastunut höpsö.
Puhuminen kaivatulle ääneen yksinään on se viimeinen merkki, että kyllä, ihastusta on ilmassa. Musta kannattaa aina heittäytyä tuntemaan lämpimiä tunteita.
Miten me päästäis juttelemaan?😏
Hoitajat on käärmeitä. Kannata kysellä. Mut yksin puhuminen. Ei mitään ihmeellistä siinä … Eli anna mennä
Mä oon joutsen
Oo siellä jossain mun
Olen tässä ihan sun lähellä😌🥰
Jaa teilläpä on hauskaa kaivatun kanssa, eikös se oo parempi nauraa kun itkeä.
❤️🥺
Miksi tuollainen hymiö? Ihan hyvällä tarkoitin kyllä.
Omin tän🥁🫵🏻🥰❤️❤️
Kyllä mä voisin erästä vähän hoidella
Pistänkö heti cv:tä tulemaan? :D
On söpöä jutella itsekseen. Se on hoitavaa,ei sairasta ollenkaan.
Tiedäthän miten saat hassuteltua yhdessä
ja paljon muutakin jos haluat.
Muutenkin kuin omassa mielessäsi.
-hoitaja
Ihana ilmiö. Sama täällä ♥️ t. Joskus valkotakkinenkin
Meikä nainen taas välillä ohjeistan itseäni ääneen että nyt pitää tehdä tuota ja tätä
Mun kaikkiin tulevaisuuden suunnitelmiin liittyy hän.
https://www.youtube.com/watch?v=-AY5-0uXn9w
Mä oon täällä sua varten. Ei oo pakko uskoo.
Ääneen puhuminen on yksi ja tehokas oppimisen keino. Itse käytän sitä jatkuvasti. Kun "kertoo" itselleen esim. jostain lukemastaan tiedeteoksesta jonkun asian, niin se selkeytyy huomattavasti ja jää hyvin mieleen. Suosittelen.
Totta.Ääneen lukeminenkin on oppimista parhaimmillaan.
eise mitään 😌 itselläkin samanlaisii oireit 😔 ja tietty kauhee ikävä 😥 pelkään että kaivattuni on mulle vihainen kun enoo vielä uskaltanut tutustua häneen 💔 oon hyvin pahoillani anteeksi 😭 paljon haleja kaivatulleni 🤗 rauhallista, siunattua kevättalvea 😇 oot todella tärkeä ja rakas ystävä 💝 haluun antaa koko lyhyen elämäni sulle 💖🥀🎗🥰 ikävä sua rakas 💔
M->N