– Kyllä se vituttaa – tiedättekö – olla aina se, jonka joka vitun asiasta tehdään juttuja.
– Mua vittu, mua niin kuin... vittu mitä paskaa, oikeasti. Mua vituttaa se, että kun minä teen ihan saman asian, mitä moni muu ihminen tekee ennen minua, mutta ne sattuvat olemaan valkoisia ihmisiä. Ei niistä tule lehtijuttua. Ei siitä vittu tule lehtijuttua.
– Sitten, kun minä vittu teen sen, tehdään vittu viisi lehtijuttua. Vittu viisi lehtijuttua! Mun, vittu, mun sähköpostini on ollut viimeisen viikon vittu täynnä..
kauniita sanoja
Anonyymi-ap
5
190
Vastaukset
- Anonyymi
Se oli kaunista.
- Anonyymi
Säveltänyt ja sanoittanut eino leino?
- Anonyymi
Fat I'm a Di har Ra.
- Anonyymi
Jatka vaan samaan tahtiin mut muista ottaa lääkkeesi.
Kyllä se siitä... - Anonyymi
Vaan mikä saa nuoret naiset nykyään kiroamaan kuin pahaiset merimiehet? Eivätkö he ymmärrä kiroilun olevan varsin epänaisellista? Näin täällä ihmettelee vain
Anssi Oiva Kalervo
Tykki-Kiviharju
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1432390
- 1751661
- 911556
- 681508
- 79904
- 68841
- 55786
- 58773
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6765Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152725