Lapsia ei voi hoitaa kotona - on tutkinut kovakin kasvatuksen tiedekunta

Anonyymi-ap

Kasvatuksellinen tiedekunta on saanut tieteellisesti selville, että lapsia ei voi kasvattaa kotona vanhempien luona. Se on silkkaa mahdottomuutta! Kukaan rupea kotivanhemmaksi.


Toinen huippuyliopiston tiedekunta ja sen professorin äly on löytänyt, että rakkautta ei voi olla olemassa, että on mahdotonta fysiikan lakien mukaan rakastaa lapsia!!
Lapsiaan ei voi rakastaa eikä kiinnittyä heihin. Lapsia voi käskyttää ja heitä kannattaa pitää loitolla itsestään.


Se näkyy mm. siinä kuinka vanhemmat kantavat vauvatuolissa lapsiaan ja minne he laittavat kyseisen vauvatuolin huoneessa, ulkona. Vauvan tuli laitetaan roskien, kenkien, koirien ja vaatteiden kanssa yhteen. Lisäksi vauvoja kannetaan kuin pölkkypesän huolimattomasti kuin isoa mahdotonta taakkaa.
Senkin isä sankari on saanut kannoksen itselleen!



Suomen presidenttikin myöntää, että vaikka on Suomessa on pieni väestöluku suhteessa kiinalaisiin, niin lasten teko ei ole kovin haluttua ja muodikasta, että ei siitä enempää.



Maasta löytyy Lasten Vihaajien järjestö, joiden tehtävä on puhtaasti vähentää lasten määriä aikuisten yhteiskunnassa. Liitossa on sikapaljon eläkeläisiä.



USAssa Piilaakso tiedekeskus yrittää parhaillaan saada aitoja lapsia korvatuksi roboteilla.

2

219

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      :D hehheh

    • Anonyymi

      Se on totta koska suvussa on aina lähdetty. Väittävät ihan sukuviaksi välillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4458
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      154
      3325
    3. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      58
      2637
    4. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2574
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      120
      2399
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1903
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1711
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1636
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      172
      1579
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      37
      1285
    Aihe