Tuuletusnopeus 1 pitää isompaa ulinaa,kun vaihtaa kakkoselle ulina loppuu ja tuuletus ääni vaan,eli ykkönen äänekäämpi kuin kakko en.yö asetus ainoa mikä ei pidä liijan kovaa ääntä.saakohan millään ykkösen toimimaan ilman kivaa ääntä?
Daikin30 ilmalämpöpumppu
5
296
Vastaukset
- Anonyymi
Siis onko tuo uusi vai vanha härveli? malleja joiden nimessä on 30 on ollut nyt ja menneisyydessä. Vanhassa mallissa on varmaan laakerit loppumetreillä jos taasen uusi, niin mahtaisiko sitten vaan resonoida uutenakin jo kuin huonolaakerinen.
- Anonyymi
Kuukauden vanha pumppu,nyt huomasin kun ykkösasento olis riittänyt,ilmojen lauhduttuessa.
- Anonyymi
Laita puhallus automaatille.
Ei auta,automaatilla menee välillä ykköselle ,silloin pieni buuaus alkaa ja Sam.uu kun menee kakkoselle automaattisesti.?
- Anonyymi00005
Mä en ymmärrä miksi näitä halpispumppuja pitää yleensäkään asentaa, koska niiden asentamiseen menee enemmän rahaa johtuen lyhyestä elinkaaresta??
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2032790Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1652496Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait256904Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies107902Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k453778Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748