Kyl se vaa

On niin et irl laitat pään pyörälle kun näytät niin hyvältä
12484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Joo nii

Äänestä

Nytkö ymmärrät miksi olen kaikille uhka

Äänestä
  • Minä en ole mitään muuta ku vanha väsynyt ja kyrpiintynyt rapu joka haluaa olla omassa kuoressa, ehkä vähän protestoin kaikkea ylimääräistä huomiota vastaan, varsinkin jo kuva on täysin väärä. Terveisin keski-ikäinen nainen

    Äänestä

Aivan namikarkki

Äänestä
  • Tekisi mieli ottaa

    Äänestä

Täytyy myöntää, että jotain tässä on. En kyllä tiedä yhtään, mistä tämä (nuorekkuus) johtuu.
Mutta mitäpä minä moista mietin. Jatkan elämääni kuten tähänkin asti.

Äänestä
  • Olet niin hyvännäköinen 😘😘

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Olet niin hyvännäköinen 😘😘

    Olisitteko hyvännäköinen pari

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Olet niin hyvännäköinen 😘😘

    Kiitos! Niin olet kyllä sinäkin!

    Äänestä

Mustapaitainen mies huoh 😍

Äänestä

Onko kyseessä asiakas vai henkilökunta?

Äänestä

Niin sinäkin näytät

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

On niin et irl laitat pään pyörälle kun näytät niin hyvältä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu