Nyrkkeilyliitto lähettää koko johtokuntansa virkistäytymään Teneriffan TKO gymille rankan edellisen kokouksen jälkeen! Myös IBF-liiton Presidentin ruumis lennätetään mukana, koska sen pelätään muuten tulevan varastetuksi.
Kyseisessä leirikeskuksessa on mm. juoksutettu Asikainen ja Jokinen niin hapoille, ettei kumpikaan jaksanut lopulta itse ottelussa edes lyödä, saatikka kestänyt iskuja enää matsin loppupuolella. Liiton tarkoitus on kuitenkin panostaa nesteytykseen ja voimaharjoitteluun, Peksiä ei oteta piiskuriksi.
Leirille pääsevät myös ei-liiton jäsenet pakettihintaan 2750e, joka sisältää Helsinki-Teneriffa lennot, 2 lämmintä ateriaa päivässä, yht. 24 kpl voima- ja nesteytysharjoituksia, sekä kahden viikon majoituksen TKO training centerissä.
Lippupaketteja voi kysellä käytettyjen autojen kauppiaalta Pertsa Lajuselta, 040-1509823. Tai [email protected]
Nyrkkeilyliiton porukka korkeanpaikan leirillä Teneriffalla!
Anonyymi-ap
1
191
Vastaukset
- Anonyymi
Leiriporukka saapui TKO gymille, mutta yksi pieni puute tajuttiin: mukana on vain liiton johtoa, ei itse nyrkkeilijöitä.
Hätä ei kuitenkaan ole tämän näköinen: Vanne on vetänyt hanskat käteensa ja noussut kehään Lunikoffin kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123199
- 181811
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191702En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321595- 731573
- 231511
- 281370
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91344Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262