parempaa autoa kuin Toyota Corolla ja luulen ettei sellaista ole olemassakaan.
En ole koskaan ajanut
9
139
Vastaukset
- Anonyymi
täh ?
onko autokoulussa gorilla ?
Aja kuorma- autolla tukusta
hampurilaisia Elokapinan epäihmisille,
ne kuolee muuten nälkään - Anonyymi
Siinä se ongelma onkin jos ei ole muilla koskaan ajanut. Voin kertoa, että suurin osa muista on parempi ja mukavampi ajaa.
- Anonyymi
Itse olen ajanut lukemattomia eri autoja ja corollan eri vuosimalleja niin ajattavuudeltaan aika keskinkertaisia ei nyt mitään huonoja muttei kyllä hyviäkään, viimeiset mallisarjat ovat kyllä parantuneet selvästi ajettavuudeltaan nyt ajettavuus on jopa ihan hyvä jos vertaa yleisesti,mutta ei se luokkansa parhaille kuten focukselle pärjää.
- Anonyymi
Siinä se taas todistettiin väkevästi.
- Anonyymi
Väkevä todistus tojotismista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Väkevä todistus tojotismista.
Jännää kuinka tuokin voi johtaa noin pahaan mielenterveyden ongelmiin.
- Anonyymi
Eläköitymys ja uskonnollisuus väsyttää muutenkin 😶 https://youtu.be/hsDOaAHhF1k?si=nhTtyCNNjYMsWG74 😉😂🤣😅
- Anonyymi
Luuletkos homppeli että avaan sun linkkejäsi.
- Anonyymi
Ihminen syntyy tietämättömänä ja moni ei opi ja viisastu koko elämänsä aikana ja siksi Toyota.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522155
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3361358Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941315- 1571198
- 681021
- 35958
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31909Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59878Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta26832Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46819