Joudutko usein

Vetämään k.. kun olet nähnyt nakuna kaivattusi
13451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

En kaipaile netin porno-perseitä, niin en.

Äänestä
  • Tykkäät kuvailla

    Äänestä

Kunniat vedän ja näytän.

Äänestä

Vetämään kuonoon? Toivottavasti ei

Äänestä

Tunnen sellaisen 🤣

Äänestä
  • Meillä on sitten sama🤣

    Äänestä

Nakuna?

Äänestä

Hyvin usein🤭

🚬🧔

Äänestä
  • Uuh, nice😉

    Äänestä

  • Ihana kuulla! 🫠

    Äänestä

Eräs Marika kyllä aiheuttaa tuon reaktion 😚

Äänestä

En ole nähnyt nakuna kaivattua tai muitakaan lähiaikoina tai aikoihin ja en tiedä mitä tarkoittaa vetää k.

Äänestä

Istuu iltaa ja seisoo nyrkki pystyssä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vetämään k.. kun olet nähnyt nakuna kaivattusi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu