Kaipaan sinussa monia eri asioita

mutta juuri nyt olisi ihana vain istua sohvalla vieretysten ja jutella kaikenlaista, ehkä silitellä sinua hajamielisesti samalla, kun kerrot mitä mielessäsi liikkuu juuri nyt. Haluaisin tietää mitä mietteitä päivän uutiset sinussa saavat aikaan. Millainen viikonloppu sinulla oli. Olisi niin mukava päästä vaihtamaan kanssasi ajatuksia.
31725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

Niin M mies,♥️kyllä olisi.

Äänestä
  • (Aloitus on naiselta.)

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    (Aloitus on naiselta.)

    You first...?

    Äänestä

  • Joo, kelpaisi silitykset ja lähekkäin oleminen. Mmies

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Joo, kelpaisi silitykset ja lähekkäin oleminen. Mmies

    😍😘♥️☀️

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    😍😘♥️☀️

    ♥️🖤♥️🖤

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    ♥️🖤♥️🖤

    💙💚💚💜💛

    Äänestä

Niinpä olisi. Kiva lukea tällaisiakin normaaleja haaveita noiden ainaisten lapsentasoisten väkisin väännettyjen erottisten viestien sijaan.

Äänestä
  • Niin ajattelen minäkin. Ja useimmiten huomaankin kaipaavani häntä ihan vain arkiset jutut mielessäni.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Niin ajattelen minäkin. Ja useimmiten huomaankin kaipaavani häntä ihan vain arkiset jutut mielessäni.

    Arkihan se parasta onkin. Se oikea elämä eikä tämä netti😑

    Äänestä

Siitä olen haaveillut kohta aika pitkään. Samalla miettinyt miten säätää tätä elämää uomiinsa.kun aika on eri asioiden ja näin niiden on pitänytkin mennä tähän asti mutta miten ne asettuu.

Äänestä

Niiiin J mies🧢 haluaisin sun paijauksia😘

Äänestä
  • Aloittaja on edelleen nainen. Ja kirjoitti mies mielessään.

    Olisi pitänyt laittaa se heti alun postaukseen nähtävästi...

    Äänestä

  • Meidän suhde on ohi.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Meidän suhde on ohi.

    Ei ole. Vasta me aamulla mesessä viestittiin olisi kyllä kiva olla livenä sillee

    Äänestä

  • J mies🧢 tässä sinulle. Eihän meidän juttu oo ohitse🥺 viimeksi kun nähtiin ei juteltu mitään mut nautin joka hetkestä kun sain olla sun kanssa.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    J mies🧢 tässä sinulle. Eihän meidän juttu oo ohitse🥺 viimeksi kun nähtiin ei juteltu mitään mut nautin joka hetkestä kun sain olla sun kanssa.

    No tää ei ole sun Jei män🤪 joten alappa kalppimaan kanttura

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Aloittaja on edelleen nainen. Ja kirjoitti mies mielessään.

    Olisi pitänyt laittaa se heti alun postaukseen nähtävästi...

    Kuka se hiton mies joka yrittää tunkea J-miehen seuraan. Kaikki J-miehet ovat naisia varten. Jos ei ole, vaihtakoon nimensä alkukirjainta.

    Äänestä

Oletko a nainen ?

Äänestä
  • Aloittaja ei ole A-nainen.

    Äänestä

Sori,mutta kun juuri tuohon sinun hajamielisyyteesi en luota. Mielestäni olet minulle sairas,jos olet tuollainen..ajattelen,että ajattelet koko ajan silti siinä vieressä istuvana,että tuolla menee sata näistä sullekkin. Ja olet vain siinä. Mulla oli jatkuva tunne etten riitä sinulle. Luulin aina,että ajattelit muita ja just nuita satoja mahdollisuuksiasi. Mitä minä en hyväksy.

Sitäpaitsi,päiväni täyttyy nykyään ihan erilailla,on täyttynyt jo toistakymmentä vuotta.

En ole kiinnostunut samo7sta asioista kuin ennen,luulet,etten ole muuttunut ollenkaan,mutta olen,ja paljonkin,juuripa sisäisesti.

Äänestä
  • Ohi menee kaikki tuo, ei liity minuun.

    Äänestä

Juuh! Just noin ois hyvä.

Äänestä

Samanlaisia minä kaipaan sinusta.

Äänestä

Milloin viimeksi istuttiin sohvalla vierekkäin?

Äänestä
  • Never 🤣

    Äänestä

  • Ei olla koskaan istuttu.

    Äänestä

  • Vastakkain kyllä jos se lasketaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Ei olla koskaan istuttu.

    Tämä oli siis aloittajalta.

    Nyt nukkumaan.

    Äänestä

Elän koko ajan kovan ikävän kanssa ja sitten kun nähdään en varmaan usko todeksi että toteutuu. Hyvää yötä 😚❤️

Äänestä

Ne silmät vau.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

mutta juuri nyt olisi ihana vain istua sohvalla vieretysten ja jutella kaikenlaista, ehkä silitellä sinua hajamielisesti samalla, kun kerrot mitä mielessäsi liikkuu juuri nyt. Haluaisin tietää mitä mietteitä päivän uutiset sinussa saavat aikaan. Millainen viikonloppu sinulla oli. Olisi niin mukava päästä vaihtamaan kanssasi ajatuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu