3 täydellistä työntekijää

Tiesittekö, että Suomessa on kolme täydellistä työntekijää? Minä tiedän nyt.
9294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mistäpä kuulit?

Äänestä

Konemiesten juttuja. Ne tietää.

Äänestä

Jep jep!!

Äänestä

Ketähän ne kaksi muuta on...?

Äänestä

Tikkamäen leikkausrobotti on yksi ja citymarketin automaattikassa toinen, mikäs se kolmas olisi...? Ai niin, Sanna Marin!

Äänestä
  • Hallitus on vaihtunut jo kaksi vuotta sitten. Vieläkin persut elävät Marin-pelossaan. Herätkää jo tähän aikaan!

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Hallitus on vaihtunut jo kaksi vuotta sitten. Vieläkin persut elävät Marin-pelossaan. Herätkää jo tähän aikaan!

    Suomessa muistetaan vielä isovihan aikakin, vaikka siitä on jo 300 vuotta.
    Karmeat asiat jäävät syvälle muistiin.

    Äänestä

Onkos kukaan lumikone kuski listalla?

Äänestä

Hurjia on miehet. Ja jutut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tiesittekö, että Suomessa on kolme täydellistä työntekijää? Minä tiedän nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu