Muskin perintö

Anonyymi-ap

Vielä syksyllä oli Tesla Y vahvimpana vaihtoehtona seuraavaksi autoksi. Nyt on mieli muuttunut. Trumpin ja Muskin toiminta politiikassa on saanut mielen muuttumaan. Teslaa ei meidän perheeseen tule. Eihän sillä kehtaisi edes ajella. Muutenkin taitaa olla parempi jättää osto hetkeksi jäihin ja katsella vähän aikaa, miten petturi Trumpin hommat luistavat. Kunpa voisi sanoa tuolle narsisti luuserille, You'r fired! Mielummin vaikka kiinalainen auto, kuin USAlainen.

8

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Et ole ainoa. Tesla jää kyllä kauppaan. Kiinnostus siihen lopahti kokonaan.

    • Anonyymi

      Hihihihihih. Taisitte katsoa lompakkoa ja todenneet ettei siellä ole pitoa. Hihihi

      • Anonyymi

        Pitoa löytyy, ei näin eläkeläisenä enää autoakaan luotolla osteta, kortilta höylätään. Talovelat on maksettu jo kymmeniä vuosia sitten, eikä uutta velkaa oteta.


      • Anonyymi

        kuka tollasilta mul ta mitään haluu ostaa, pitäkööt romunsa, maailmassa on myös mukavia ihmisiä.


    • Anonyymi

      Menty jo pitkälti face lift muutoksilla ja piakkoin jo tarvitsisi jo ulkoisestikin uusiutuneitq malleja.

    • Anonyymi

      Sun vaihtoehtona ei ole kuin kelataksi

      • Anonyymi

        Teslanatsi kuulostaa epätoivoiselta. Ostit teslan ja kuvittelit olevasi jotain ja yhtäkkiä kaikki näkee sinut natsina? Tuntuuko pahalta? Ei pitäisi tuntua, jos olet natsi. Etkö olekaan ylpeä natsiudestasi? Yritä jo päättää. Natsisika! Ei natseja Helsinkiin. Ei natseja Teslaan! Ei natseja minnekään!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Teslanatsi kuulostaa epätoivoiselta. Ostit teslan ja kuvittelit olevasi jotain ja yhtäkkiä kaikki näkee sinut natsina? Tuntuuko pahalta? Ei pitäisi tuntua, jos olet natsi. Etkö olekaan ylpeä natsiudestasi? Yritä jo päättää. Natsisika! Ei natseja Helsinkiin. Ei natseja Teslaan! Ei natseja minnekään!

        Ennemmin olen täysin äärioikealla, kun anarkistivasuri


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      50
      2114
    2. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      67
      833
    3. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      833
    4. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      66
      805
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      112
      775
    6. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      9
      732
    7. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      719
    8. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      40
      717
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      693
    10. Salaisuus rakas.

      Mun täytyy kertoa sulle nyt salaisuus rakas. Sä olet todella hyvä sun työssä. Pus!
      Ikävä
      47
      660
    Aihe