Yrittäjä Roni Bäck pyörittää kahta eri Youtube-kanavaa, järjestää tapahtumia ja livekiertueita sekä tuottaa omaa podcastia.
Asiat eivät kuitenkaan ole tulleet suosikkitubettajalle "kuin manulle illallinen". Vuonna 2015 hänelle tehtiin mittava leukaleikkaus.
Lue lisää ja katso video, jossa kuvia:
https://www.suomi24.fi/viihde/leijonan-luola-roni-back-kavi-lapi-super-ison-kasvoleikkauksen-piti-itseaan-rumana-shokkikuvat?s24
Leijonan luolan Roni Bäck kävi läpi super-ison kasvoleikkauksen - Kuvat voivat järkyttää

13
1694
Vastaukset
- Anonyymi
Onpa ollut iso leikkaus Ronilla. HIenosti on elämä mennyt etiäpäin hänellä. Näin se on, ettei koskaan voi tietää, mitä ihmisellä on historiassaan.
- Anonyymi
Onko kakaroilla yhtä pitkä naama kuin isällä. En ole roni fani en tosiaankaan. Ei kuulu leijonan luolaan on ulkopuolinen siinä seurassa leikkii jotain. En ole roni fani. Hihhh
- Anonyymi
En vaan ymmärrä näitä tubettajia,ketä kiinnostaa heidän elämä?🤔
- Anonyymi
Nykyajan tositv toki youtubesta löytyy paljon ihan hyödyllistäkin tietoa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nykyajan tositv toki youtubesta löytyy paljon ihan hyödyllistäkin tietoa
Valehtelua ja valeuutisia täynnä, hienoa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Valehtelua ja valeuutisia täynnä, hienoa!
Se on voi voi jos ei ite osaa erottaa oikeaa tietoa ja valheita
- Anonyymi
Youtube on uusi televisio.
Perinne tv katselee enään vanhukset.
Huumoriohjelmaa Back tekee - Anonyymi
Olet väärässä. On Bäck nimeltään.
- Anonyymi
Jossain oli juttu että Roni Takamus on kotonaan kuin iso lapsi, ei tee mitään kotitöitä. Lenkillä ja loput töllönsä kanssa suoltamassa höpöjuttujaan.
- Anonyymi
Hyvin kuitenkin raha asiansa osannut hoitaa.
Taitaa vaan jollain käydä kateeksi kun itse ei osaa 😏 - Anonyymi
Hyvin kuitenkin raha asiansa osannut hoitaa.
Taitaa vaan jollain käydä kateeksi kun ainoa paikka jossa saa itsensä näkyville on Suomi 24 .
- Anonyymi
Aivan outo höpöttäjä...piti itseään rumana - ONKO NYT MUKA KAUNIS/PAREMPI?¿ TURHAKE ..
- Anonyymi
Vilkaisin millaisia ohjelmia tyyppi tekee ja kohderyhmä vaikutti olevan kakarat ja muut lapsenmieliset, tai dementikot. Taide- & dokumenttipläjäyksen rakenne oli seuraava:
"Terve, tässä Roni Päck! Tänään vietän päivän Vermossa ravihevosena ja minun ei tarvitse edes naamioitua, eikä kukaan erota minua muiden ruunien joukosta, iiihahaa!
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?722729Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,252478Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville422181Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.132016Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1101502- 1671363
- 521032
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa28984IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16798Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois99791