Näin Sauli Niinistön kahden metrin päästä ja hän melkein katsoi minuun. Olen siis julkkis, Sauli Niinistö on ystäväni ja urani on nousussa.
Varkaudessa en osallistu mihinkään.
Olin Sauli Niinistön lähellä
Anonyymi-ap
11
163
Vastaukset
- Anonyymi
Soitan kitaraa.
- Anonyymi
Sale on parhaita ystäviäni.
- Anonyymi
Oletko nähnyt Salen kahden metrin päästä? Et! Olen julkkis! Sale on bestikseni.
- Anonyymi
Soitetaan Salen kanssa kitaraa.
- Anonyymi
Ehkä.
- Anonyymi
Sale soittaakin bassoa.
Minäkin soitan bassoa. - Anonyymi
Salen kanssa bassoa.
- Anonyymi
Dumdumdum...dum..dum..dum..
- Anonyymi
Teen uusia biisejä.
- Anonyymi
Dumdumdum...dumdum...dum..dum...
- Anonyymi
Dumdumdum...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522216
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3511485Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.971473- 2091428
- 681121
- 35988
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59960Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31959Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta29891Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46859