Onko muilla uskallusta salaisiin seikkailuihin pikkukunnissa joissa kaikki tuntee toisensa, meille se on tapa josta ei tunnu pääsevän irti.
Olen 50+ rva Mäntyharjulta, hoikka, kaunis ja uskallan olla naisellinen, mieheni haluaa jakaa minulle vieraille miehille ja itse olen hulluna nuoriin miehiin.
Mielitietyt kolmenkympin molemmin puolin, ollut jopa parikymppistäkin, mitään laittomuuksia emme suinkaan ole tehneet, vaan nautimme seksileikeistä joissa jännitys mukana eli tulella leikkimistä.
Mielestämme jokaisen seksuaalinen suuntautuminen on jokaisen oma asia jo lainkin puoleen ja täällä tuomitsijat ja riekkujat ovat puritaanisia fossiileja jostain menneisyydestä. Joutsenten ja suojeltujen eläinten murhaaminen sitä vastoin meistä on sairasta kuten Lapinlahdella, nämä spedet taas pitävät sitä normaalina, huh...
Seksin suurin lähtökohta ja nautinnon huipentuma on korvien välissä, dopamiini aivokuorella saa sen euforian aikaan, alakerran välineillä se vaan toteutetaan.
Olemme monessa yhdistyksessä, itse kuorossakin, ja aina esitän ns. "herranenkeliä" ja sekin kuuluu tähän rooliin eli hämätä ja eksyttää muita. Nautimme, kun kukaan ei arvaa meidän elämäntapaamme, naapuritkin pitävät meitä täydellisenä rikkaana parina ja sitähän me kyllä olemmekin.
Viime kesänä menimme illansuussa eräisiin rippijuhliin ja puin punaisen kukkamekon alle valmiiksi korsetin pitkillä sukilla, sillä menimme asemalta hakemaan Helsingin vierasta suoraan junalta juhlista. Juhlissa laskin tunteja, kun saan olla nuorenmiehen alla jyskytettävänä ja se nosti kiiman soluihin, tärisin ja kastuin täysin. Välillä kävin toiletissa kuivaamassa alapään ja poistin jo nimettömät valmiiksi.
Vartin yli 21 lähdimme saksalaisella laatuautollamme aseman lähelle ravintolan parkkipaikalle ja vieras käveli sinne sovitusti 21.30 maissa junalta. Luonnossa, kuten kuvissakin pahuksen komea herkku, jonka otin turvaan luokseni takapenkille. Lyhyt matka kotiin, mutta hän jo ehti sormineen tutkia korsetin alakerran täysin ja suuteli suuni kuivaksi. Kotona auto suoraan talliin ja ovi kaukosäätimellä kiinni, sitten vasta nousimme tummennetuitten ikkunoiden suojasta esille ja rappuja sisäkautta ylös.
Hetkessä kesäkolttu häipyi yltäni ja pääsin 69:n miehen alle, otin samettiset nyytit kokonaan suuhuni ja imin autuaasti komeaa kalunvartta. Mieheni varmaan kuvasi tapansa mukaan ja runkkasi kaluaan, en tajunnut muuta kuin kielen glitassa ja taju oli mennä. Sitten sain noin tunnin rynkytystä paljaalla kalulla monesta asennosta ja ensimmäisen spermaruiskauksen, olemme molemmat hurahtaneet siemennesteeseen. Tykkään, kun sitä valuu kaikkialla ja mieheni nuolee sitä herkästä pimpastani, se vie tajun.
Tätä olemme tehneet salaa kotonamme jo reilut parikymmentä vuotta eli satoja kertoja samaa reittiä junalta salakuljetamme vieraan kotiimme.
Joskus pimeänä loppusyksyn iltayönä menemme Mikkeliin ennalta sovittuun paikkaan doggingiltaan ja olen peruukissa ja aurinkolaseissa ettei minua tunnisteta. Mieheni ajaa johonkin rauhalliseen paikkaan kuten kirkon pihaan ja vieras ottaa minut takapenkillä kuinka haluaa paljaalla ja kotona jatkamme omia spermisleikkejämme.
Ketään emme loukkaa, päinvastoin, ja elämäntapamme on liimannut näillä salaisuudensäikeillä meidät lujasti yhteen. Seikkailuhetkeä odotamme monta päivää ja se kuuluu mausteena koko palettiin, vaikka joku aavistaisi niin todisteita ei ole eikä lakia todellakaan ole rikottu. Ahdasmielisyydellä moni pilaa elämänsä ja vaipuu masennukseen ja alkoholismiin joka meille on vierasta.
Nuoretmiehet jaksavat, eivät valita ja ovat kohteliaita vanhemman rouvan seurassa, vanhemmat miehet eivät ole minua varten.
Olisi niin kiva kuulla, että onko muilla pikkupaikkakunnilla mitään vastaavaa elämänsuolaa ja iloa, ahdasmielisten haukkumiset eivät kiinnosta, tämä osio on vain fiksuille.
Aisuruutta pikkupaikkakunnalla
Anonyymi-ap
0
146
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658