Mitä sinä haluat

Kaivatustasi?
42814
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 42

Vanhimmat

Tavata.

Äänestä
  • huomattu on jou,sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    huomattu on jou,sivusta

    Jou, anonyymien kirjoitusten mukaan monikin haluasi tavata toisensa

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Jou, anonyymien kirjoitusten mukaan monikin haluasi tavata toisensa

    Lienee aika itsestään selvää.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    huomattu on jou,sivusta

    Jou jou 🫳🫳🫳

    Äänestä

  • Anonyymi00029 kirjoitti:

    Jou jou 🫳🫳🫳

    Se mies on varattu,ei ole vapailla markkinoilla!

    Äänestä

Selvyyttä.

Äänestä

Miehen

Äänestä

Pips

Äänestä

Haluaisin parisuhteen. Jos kaikki menee hyvin, loppuelämän parisuhteen.

Äänestä

Haluisin tutustua siihen kaipuuni kehoon ja mieleen. Joku fiksumpi joskus täällä noista muistutti.

Äänestä

Tietää hänen tunteistaan minua kohtaan. Välittääkö tarpeeksi.? Toivon, että sitoutuisimme rakastamaan vain ja ainoastaan toisiamme ja että meillä olisi Happy end :)💓💓💓

Äänestä

Ei edelleenkään oo kaivattu, vaan ihan kiinnostuksen kohde. Näitä en varsinaisesti tosiaan kaipaa, vaan kiinnostais alkaa tutustumaan ja katsoa mihin asiat johtaa. Ja jos ei ikinä sinne asti päästä syystä tai toisesta mikä ei johdu itsestäni, niin en niitä jää kaipailemaankaan.

Äänestä

Jonkinlaisen yhteyden ja mahdollisuuden pyytää anteeksi.

Äänestä
  • Soita niin jutellaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Soita niin jutellaan.

    Minua pelottaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Minua pelottaa.

    Molempia pelottaa. On jo aika olla toisillemme ne rakkaat.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Minua pelottaa.

    Kerran se kirpasee toisella kerralla ei pelota enää kolmannella jo nauratti yhdessä pelolle ja ihmettelette mistä se tuli

    Äänestä

No jos se olisi ikinä mahdollista, niin olla vaan hänen kiltti miehensä. Luulen kyllä että olen liian arka siihen tehtävään kuitenkin.

Äänestä

Kyl mä hänet tähän viereen haluisin. Niin kauaksi aikaa kun elän. 🙏

Äänestä
  • Miehenkö? Mikä hänessä on joka vetoaa sinuun?

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Miehenkö? Mikä hänessä on joka vetoaa sinuun?

    Naisen. Ja toivon mukaan 40-50 vuodeksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Naisen. Ja toivon mukaan 40-50 vuodeksi.

    Mitä olet tehnyt edistääksesi asiaa? Sivusta

    Äänestä

Elämänkumppanin, hellyttelyn kohteen, puuhakaverin, rakkauden. Sivusta mieheltä.

Äänestä
  • Panemista

    Äänestä

Että henkeä salpaavan komea M-mies laittaisi miulle viestiä!

Äänestä

Elämän kumppanin, rakkaan vierellä kulkijan niin iloissa kuin suruissakin jonka kanssa hassutella ja helliä toisiamme ja jakaa niin arki kuin juhlakin 😊💕

Äänestä

Jossain vaiheessa halusin kaikkea, mutta en halua enää asettaa toiselle mitään paineita. Haluan tällä hetkellä tulla terveeksi ja aloittaa jossain vaiheessa taas kuntoilun. 🤒

Äänestä

Haluaisin ihanan, ekslusiivisen ja kuuman romanssin, joka kestää niin kauan kun tunteet ovat sen arvoisia. Olen realisti, meillä taitaa olla aika paljon ikäeroa enkä ole koskaan haaveillut yhteisestä ikääntymisestä hänen kanssaan.. Jos ero ei ole liian kipeä, voisimme pysyä myöhemmin ystävinä..

Mitä en halua, niin olla jonkun panomiehen/varatun kynnysmatto numero 275 joka odottelee stressaantuneena ja ikävissään vuoroaan kuin jotain armopalaa. En ikinä suostu tuollaiseen kohteluun, se olisi täysin arvoni vastaista ja häpäisisi minut ihmisten silmissä.

Äänestä
  • Eiköhän se parruäijä pane sua muutaman kerran ja se on siinä.

    Muista ehkäisy.

    Äänestä

Että rohkaistu isi puhumaan 💓

Äänestä

Ihailua ja palvontaa ja pakanallisia menoja. Ja liehuttelyä ja lahjontaa, tietysti.

Äänestä

Ensiksikin sylin, jossa itkeä. Olen ihan hajalla

Äänestä
  • No voi että. Voimia sinne❤️‍🩹 Kevät tulee ja valo piristää! Pidä huolta itsestäsi ja lepää tuntematta syylllisyyttä.

    Äänestä

  • Anonyymi00032 kirjoitti:

    No voi että. Voimia sinne❤️‍🩹 Kevät tulee ja valo piristää! Pidä huolta itsestäsi ja lepää tuntematta syylllisyyttä.

    Kiitos ajatuksistasi, kyynelten läpi ei näe kunnolla mutta huomaan että itku
    Tekee hyvää nyt

    Äänestä

  • Anonyymi00033 kirjoitti:

    Kiitos ajatuksistasi, kyynelten läpi ei näe kunnolla mutta huomaan että itku
    Tekee hyvää nyt

    Niin tekee, mutta varo, ettet itke itseäsi ihan näännyksiin asti. Joku stoppi ennen sitä, joku mikä vie mielen pois tunteista. Jatkaa surua sitten kun on välillä levännyt ja syönyt niin ei ihan romahda🍟

    Äänestä

Rakkaan.

Äänestä

Minäkin haluan rakkaan.

Äänestä

En enää mitään. Annan ajan kulua kunnes hän on haihtunut mielestäni. Vielä on jotain jäljellä. Suurin kaipuu jo aika kaukana.

Äänestä
  • 🤔🤔🤔

    Äänestä

Kaiken. Arjen, juhlan, päivät, yöt. Uida hänen iholleen ja jäädä.

Äänestä
  • Voih. Pakahdun sulla on sana hallussa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaivatustasi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu