Hyvä Lauri Vuorinen. Pronssia hiihdon MM Trondheim 🪙
Työmyyrä sai mitalin
Anonyymi-ap
8
165
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä on ilon päivä.
- Anonyymi
On.
- Anonyymi
Mikä luikkuperse tuo on?
- Anonyymi
Älä tuijota sinne peiliin...🥴
- Anonyymi
Hieno hiihto Vuoriselta!
- Anonyymi
Ihmettelin todella että jotain urheilijaa täällä kehutaan. Yleensä "ilonpäivä" vain iloitsee muiden epäonnesta.Tuli mieleen tarkistaa että ei kai vain ole Turun suunnasta kotoisin. No ei, vaan on Perniöstä joka kuuluu Saloon.
- Anonyymi
Pitääkö sotkea sun harhat nyt huippu-urheilijaankin? Kyllä kai ilon päivä on suomalaiselle urheilulle ensimmäinen miesten mitali sprintistä.
- Anonyymi
On ihana asia, että pitkästä aikaa edes pronssia saatiin Suomeen. ONNITTLUT ❤️.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1881409Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231198- 50938
- 70900
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53810Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva51798- 56782
- 102774
- 64731
- 33712