Latasin kaikki Kylmiksen videot ylilaudalle turvaan muiden rappio tubettajien sekaan, koska sinne tämä mestari kuuluu.
Kylmis on virallisesti ylilaudalla
9
405
Vastaukset
- Anonyymi
Kylmis on edesmennyt vanha vakio palstalta vuodelta Jeesus. Miksi olet sen kimpussa? Ei se ollut kuin joku ihan tavallinen luuseri Puohitieltä.
- Anonyymi
Kylmäkäsi on lahonnut jo vuosia intiöllä vietettyään muutaman viikon sitä ennen kenttätien pulsulassa.
- Anonyymi
This.
- Anonyymi
Totta. Kylmiksen pää leikattiin irti, koska oli väittänyt ettei ISLAM ole rauhanuskonto. Viher-vasemmisto käytti kaiken valtansa, jotta tämä "yksittäistapaus" ei vuotaisi julkisuuteen.
-Faktaa vanhoista vakioista. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Totta. Kylmiksen pää leikattiin irti, koska oli väittänyt ettei ISLAM ole rauhanuskonto. Viher-vasemmisto käytti kaiken valtansa, jotta tämä "yksittäistapaus" ei vuotaisi julkisuuteen.
-Faktaa vanhoista vakioista.Kylmis ja hänen apustajansa yhdessä lähestyivät muslimeja:
https://www.youtube.com/watch?v=_X57lHbQP6k
Todella koskettava video, kannattaa katsoa.
- Anonyymi
Paskapuhetta. Tiistaina olin naapurin kanssa ostamassa sokeria, hiivaa, appelsiineja ja perunoita. Kylmis myi persettä marketin takana. Kysyimme hintaa ja oli tippunut six-päckiin. En ostanut, kun lemusi pahalta. Naapuri jäi hieromaan kauppoja. Oli kuulemma ollut rööri kunnossa ja elossa.
- Anonyymi
Siinä on jotain surullista kun sontiksen nään kontillaan jäisellä takapihalla roskisten vieressä
Asd- Anonyymi
Kannattaa aina ottaa pahvista palaset käsien ja polvien alle.
● Sodomiittiseppo
- Anonyymi
Mä alan huutelemaan sua siellä.
Kylmiiiiis oi rakaaaas, missä olet, huhuuuu♥️
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä6910810Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on13410221- 237973
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1776414Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.405280- 704934
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1354235Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas133822Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1313524- 663237