Rakastelisit edes

Kaiken tämän pois
7257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pitäiskö... täytyisi ensin päästä lähemmäs, kun 4 metriä.

Äänestä
  • En vieläkään ole päässyt syliisi. Lupasit sen

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    En vieläkään ole päässyt syliisi. Lupasit sen

    Voisit tulla vaikka heti. Mikä estää?

    Äänestä

No en todellakaan

Äänestä

En mä kenelle vaan anna. Säästelen nytten. Tiiän et se tuntuu sitte liian hyvälle

Äänestä
  • Oletko muidenkin kanssa kuin sen toisen

    Äänestä

Melkein tulin ja revin vaatteesi mies.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaiken tämän pois

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu