Ah! Olen pitkään haaveillut siitä että saisin imeä kalua samalla kun minulta otetaan suihin. Ihana ajatus imeä kovaa kalua ja samalla sormeilla pyllynreikää. Luettaisiin samaan aikaan toistemme suihin täristen ja huutaen nautinnosta. Ihanaa. Niuvat on imetty, siellä oli velttoja kaluja.
Oraali-iloa!
Anonyymi-ap
8914
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
vau mikä haave itekki unelmoinut
ime vielä lisää saat kohta peppuun
eikö vielä parempaa jos joku nussis peppua samalla kun otat suihin
Asento 69 ratkaisee tuon ongelman
Hei ootko minkä ikäinen isäntä .
Se on kyllä mahtavaa. Ja sitten kun opitte vielä sen kikan että kumpikin laukeaa samanaikaisesti! Toinen voi aina tietyillä merkeillä viestittää toiselle että onko hän jo tulossa ja pitäisikö hiukan himmata jne. Me ollaan opittu homma niin, että osataan laueta just saman aikaisesti. Sama homma myös perinteisessä naimisessa.
Joo mäkin oikein himoitsen päästä ottamaan suuhun kyrpää niinkauan kun se purkautuisi suuhuni paineella ja runsaasti spermaa suuhuni pumpaten!!! Mä asun Lahen Nastolassa ja mielelläni otan kyrpää suuhun jos pääset käymään mun luona!!! Eli mä oon ihan vitun kiimanen taas ja siihen ei auta mikään muu kun päästä runkkaamaan ja ottamaan suuhun kyrpää pikimmiten!!! Jos sua kiinnostaa saada kova orgasmi niin mä voin sellaisen sulle tuottaa!!! Annan sähköposti osoitteeni niin voit laittaa viestiä, mä vastaan ja vastaukseen laitan puhelinnumeroni että päästään eteenpäin ja tositoimiin!!!
Imet ja nuolet muutakin kuin kalua. Aloitat nuolemalla persereikäni pitkään ja huolella, sitten kuolaat pallini märiksi ja sen jälkeen käsittelet kyrvän. Nuolet ja ahmit sitä suullasi kunnes se sykkii spermat kurkkuusi. Jos yhtään änkyröit missään vaiheessa saat nahkaremmistä paljaalle perseelle ja persereiälle. Lopuksi menet kontallesi ja sormetan persettäsi kunnolla samalla kun runkkaat ja lopulta laukeat.