Mistä saisi ostettua Kiteellä kondomia ettei samalla kaikki kassan ympärillä tuijottaisi tuomitsevasti kun muiden ostosten seassa on niitä? Olen kokeillut laittaa joskus paketin vaikka kananmunapaketin alle mutta heti kun kassaneiti piippaa kassaan kondomit niin alkaa muut asiakkaat tuijottamaan…
Kondomin osto Kiteellä
25
724
Vastaukset
- Anonyymi
Tilaa netistä. Tulee huomiota herättämättä
- Anonyymi
Oon kuullut tarinoita, että olisi puhkotut kondomit tulleet postissa, liekö legendaa?
- Anonyymi00018
Anonyymi kirjoitti:
Oon kuullut tarinoita, että olisi puhkotut kondomit tulleet postissa, liekö legendaa?
Näin kävi eräälle Kiteeläiselle, ei ole huhua.
- Anonyymi
Vetele paljaalla..
- Anonyymi
Kaikki voittaa kun tilaat vasektomian🤣
- Anonyymi
Haluaisin tukea paikallisia yrityksiä eli en tilaa nettikaupoista ainakaan. Myydäänkö esim. Teboililla kondomeja? Siellä tuskin kukaan ulkopuolinen tule ihmettelemään jos ostaa kondomin?
- Anonyymi
Siellähän se vasta valtuuskunta onkin vahtimassa😂
- Anonyymi
Kupiainen itsepalvelukassa ..
- Anonyymi
https://youtu.be/bIlujEVAco4?si=AGx5ee-yKPMPqIZX kiitos katselusta!
- Anonyymi
Virus! älä avaa!
- Anonyymi
Kunpi on parenpi, räkäpussi vai kortonki ?
Kyllä paljas on parahin ! - Anonyymi
Neuvo, älä mossahuta kumpparia vielä kaupassa päälle, vasta kotona sitten.. 😉
Tollottavat vähemmän, kokeiltu juttu. 👍 - Anonyymi
Kateellisena kattovat. Osta mistä vaan.
- Anonyymi
Mihi sie niitä tarvihet?Eväät syödään ilman käärettä eikä pankopoika muutenkaan kortsuja tarvitse lapanen riittää.
- Anonyymi00019
Etköhän tuota osanne runkata ilman kumiakin. Onhan se tietysti niinkiin että pillulehden sivut ja puhelimet ja läppärin näyttö pysyy siistimpänä sen kanssa.
- Anonyymi00020
Tuntuu kiihottavammalle kumin kanssa, tulee fiilis että olisit oikeasti rakastelemassa eikä vain itseä tyydyttämässä.
- Anonyymi00023UUSI
Anonyymi00020 kirjoitti:
Tuntuu kiihottavammalle kumin kanssa, tulee fiilis että olisit oikeasti rakastelemassa eikä vain itseä tyydyttämässä.
Ongelma on siinä että sinun pitäisi tietää millaista se oikea rakastelu on.
- Anonyymi00025UUSI
Anonyymi00023 kirjoitti:
Ongelma on siinä että sinun pitäisi tietää millaista se oikea rakastelu on.
Miten niin. Onhan minulla myös väärää rakastelua varten, vasen käsi.
- Anonyymi00022UUSI
Osta sitten extra-large, mene lähimpään käymälään, varmista että kumi on ehjä ja sitten pujota kyrvän päähän paikalleen varovasti, ettei suojain vahingoitu.
Jos et pysty hengittämään, on asennus onnistunut.- Anonyymi00026UUSI
Anonyymi00024 kirjoitti:
Parempi malli: https://m.media-amazon.com/images/I/419MYxwXACL._AC_.jpg 😆
Varo halpoja kopioita. Viesti sisältää viruksia ja haittaohjelman.
- Anonyymi00027UUSI
Anonyymi00026 kirjoitti:
Varo halpoja kopioita. Viesti sisältää viruksia ja haittaohjelman.
Ettei nyt vaan ne virukset ja haittaohjelmat olisi enemmänkin sinun yläpäässäsi sukuperinnöksi saatuina.
- Anonyymi00028UUSI
Ei ole hävettänyt kertaakaan ostaa XL kortsuja. Kassaneitikin punasteli viimeksi kun ostin niitä.
- Anonyymi00029UUSI
Oli korrekti. Näki, ettei tuollasella nilkillä ole kummanen kilkki.
Tunsi myötähäpeää. - Anonyymi00030UUSI
Ottiko suihin ruokatauolla? Oikea pelimies saa kassaneidiltäkin ruokaostoksien lomassa!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1604977Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813616SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352607SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402268Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä972169Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292067Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan662050Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872013Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211526Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1061430