Hei!
Kopioin kirjoittamani tarinan koodi.fi sivustolta myös tänne.
Saa komentoida.
Ja tarinoita tulisi lisää, niin hetero, bi,- kuin homoaiheisiakin jos kiinostaa!
Olin aikoinani asepalveluksessa pienehkössä varuskunnassa.
Kävin usein iltaisin saunassa ja usein siellä ei ollut kuin muutama poika yhtä aikaa saunomassa.
Olin monta kertaa katsellut erään pojan upeata varustusta; kyrpä kuin hevosella ja mahtavat pussit!
Aina varuskunnan vessassa runkkaillessa muistelin tämän mahtavaa, upeasti roikkuvaa kalua..
No, menin taas eräs ilta saunaan ja huomasin olevani aivan yksin. Tilanne jotenkin kiihotti minua ja kävin makaamaan saunan lauteille ja aloin runkkaamaan. Kiinni jäämisen pelko lisäsi kiihkoani. Saattoihan kuka tahansa yllättää!
Juuri kun olin saamassa orkun, näin huuruisen ovilasin takaa lähestyvän hahmon. Nousin heti istumaan ja yritin piilotella seisovaa kaluani.
Hahmo paljastui osastomme sotilasmestariksi, joka oli noin nelikymppinen, mutta muuten kaikin puolin komea kaveri.
Hän istuutui saunan perälle ja pyysi heittämään löylyä. Vähän ajan kuluttua hän sanoi, tule tänne viereen istumaan, jos haluat.
Epäröin hieman, mutta menin kuitenkin. Runkkaamassahan sä täällä olit, etkös saanut viime lomilla, hän kysyi. Ynähdin jotain vastaukseksi.
Haluaisit sä runkata mun kanssa? hän sanoi ja ja levitti samalla haaransa ja koko varustuksensa nähtävilleni!
Mahtava kalu roikkui riippuvien, karvaisten pussien päällä. Huomasin samalla, että minulla oli alkanut taas seistä.
Menin istumaan alemmalle lauteelle ja otin tämän komeuden suuhuni. Nyt saatkin kunnon lähitaistelukoulutusta hän sanoi.
Imeskelin aikani ja nuolin mahtavia pusseja, kunnes mestari tahtoi itse nuolla minua. Kävin kontalleni lauteille ja mestari alkoi nuolla peppuani.
Mennään jonnekin, ähkäisin hänelle. Menimme saunan vessaan, jossa hän nussi minua peppuun nopeasti, mutta hellästi. Hän päästi lastin sisälleni ja kysyi, haluaisinko koettaa panna häntä.
Halusin.
Mestari kävi nojaamaan seinää vasten ja levitti vähän jalkojaan niin että pussit ja veltostunut kalu näkyi. Survoin teinikullini sisään ja kohta olinkin jo tulossa. Mestari halusi saada lastini naamalleen.
Tämän jälkeen menimme vielä saunaan vertailemaan ja tutkimaan kalujamme.
Hänellä oli iso ja komea, mulla vasta 18v pojan kalu, joka on nyt kehittynyt miehen mulkuksi ja sillä on siitetty jälkikasvuakin ja jälkikasvusta polvi tai jokin muukin paranee.
Tämän tapahtuman jälkeen en enää häntä tavannut.
Varuskunnan saunassa
Anonyymi-ap
0
1827
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2307666
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s455130- 594792
- 753458
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko162025Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗311934- 311839
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹441687- 371629
- 1501403