Onko tällaista tämän kuskin suvussa tapahtunut aiemminkin:
"Iisalmessa auto pölähti lumipenkkaan – poliisi löysi syyn pian"
Sukuvikaako ?
7
415
Vastaukset
- Anonyymi
Oliko ohjauksessa klappia?
- Anonyymi
Ei ollut, ihan nuori nainen
- Anonyymi
oyertssn irlä noin 2 miljoonass lidää lsinsasa js heti nodtst dsen psnkidsts 2-euron kolikkoinas ulos... loppuu metallit js minerasslitkin jos kaikkki noasrwraan mwrallina pois pankwisra.. kweealla
- Anonyymi
Sukuvika on se kun suksi ei luista. On muutama penkka taas pölähtynyt, kun näkyy joku taas yrittävän osua tienvarsiviittoihin. Näyttää haukanneen jossakin aika pahasti, ja ainakin yksi oli syvällä ojassa.
- Anonyymi
Kukas tämän nuoren naisen sukulainen on ajanut sitten kännissä, tietoa kiitos
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kukas tämän nuoren naisen sukulainen on ajanut sitten kännissä, tietoa kiitos
Kumminsa kaiman sedän velipuoli, ole hyvä!
- Anonyymi
Siellä missä näitä luisuttelijoita enemmälti esiintyy, niin jäädyttäkää piruuttanne sinne penkan sisään kiva pikku "ylläri". Siihen kun takapyörän ripustuksensa kajauttaa, saa camber-kulma pikaisen uudelleen säädön, ja kuski jää miettimään kahteen kertaan, että kannattiko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723023
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322285- 792168
- 951976
- 351785
- 121556
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301350Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329