Juuan yliopistollinen raketti ja älyllisyyden tutkimuslaitos, J.Y.R.Ä.T ovat havainneet teleskoopillaan pohjois-karjalaa lähestyvän Gotler komeetan arvioidaan tippuvan Nurmekseen, joka ei puheenjohtajan mukaan hetkauta pätkääkään. Ei synny vahinkoa.
Gotler komeetta
21
471
Vastaukset
- Anonyymi
Siellähän se gotler on kohta linnunradan reunamilla. Laskelmat osoittavat että gotler pötkähtää bomban seutuville Nurmekseen. Pyllyt pystyyn nurmekselaiset. Kuka saa gotlerin ahteriin.
- Anonyymi
Oletko vielä alakoulu ikäinen vai muuten seko
- Anonyymi
Ei elämää varmaan sillä Gotler komeetalla?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei elämää varmaan sillä Gotler komeetalla?
Jos on niin ilmakehään saapuessa kiveskarvat vähintään kärisee.
- Anonyymi
Todella Gotler. Kun nään sen kaukoputken linssien läpi niin kuumat aallot pillussa kulkee. Heti nussimaan.
- Anonyymi
Huumori kukkii ja kyllä on hauskat vitsit 🤣
- Anonyymi00024
Näkisitpä suurnopeus kameralla kivesten liikahduksen kun ne kivekset jää postilaatikon väliin.
- Anonyymi
Gotler tulee tuhatta ja sataa. Nurmeksessa valmistautukaa. Kuumaa Gotleria tarjolla. ei tarvii enää grillata. ibokin voi vapaa päivän viettää.
- Anonyymi
Kantsii katsoa laivarannassa hitsauslasit päässä ja kuulo on hyvä suojata niin ala kuin myös yläpäästä. Siinä sitten mennä hujahtaa kipinöitsevä gotler jonkun nurmekselaisen karvaiseen anukseen.
- Anonyymi
Siellä bomban jäällä jo ensimmäiset kaira kädessä odottaa.
- Anonyymi
Saattaa perskarvat alkaa kytemään kun kuuma taivaankappale jonka ilmakehä on kitkaisalla esileikillään kuumentanut.
- Anonyymi
Gotler komeetan kokoa on vaikea uskoa todeksi koska sen koko vaihtelee humala tilan mukaan. J.Y.R.Ä.T uskovat että se Gotler komeetta on ilmakehän jälkeen noin Gotler pötkyn kokoinen.
- Anonyymi
Tommosen näkee todennäköisesti vain kerran eläessään jos on saanut alkunsa sopivalla hetkelle. Ajattelin vemputella ja katsella kun se viuhahtaa ohi.
- Anonyymi
Yritän täsmätä ejakulaation hetkeen jolloin kyseinen taivaankappale saapuu ilmakehään
- Anonyymi
Mitä läsäytän postilaatikon kannen kiveksille ja olen huumaavassa nautinnossa koko Gotleri komeetan syöksyssä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä läsäytän postilaatikon kannen kiveksille ja olen huumaavassa nautinnossa koko Gotleri komeetan syöksyssä.
Itse sain siemensyöksyn tossa hommassa.
- Anonyymi
Kiepin kassajonossa tulee aina erektio ja ejakulaatio
- Anonyymi
Monesti ensin ejakulaatio sit erektio ja sit kivekset tyhjennys.
- Anonyymi
Gotleri kantsii aina ostaa koko pötkössä ja mukaan niveaa liukuvoiteeksi.
- Anonyymi00023
Nyt nenät ikkunaan Juuassa lännen suuntaan. Gotler komeettaa tänä iltana vilahtaa. Kerran sataan vuoteen.
- Anonyymi00025
J.Y.R.Ä.T tutki jo vuonna 1824 että Juuka on tullun maan pintaan asteroidin mukana.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Henkirikos kiuruvedellä
Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut1173882Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi1533776Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia
"Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoainetukijärjestelmän, kun energianhinnat nousi262571Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs72366100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman
Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es322153Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin
Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks41696Olen aika varma
että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa481342Läpäiseekö Martina Aitolehti Erikoisjoukot - kyllä vai ei?
Martina Aitolehti on pärjännyt mainiosti Erikoisjoukoissa. Yrittäjä on mielipiteiltään napakka ja hän sivaltaakin koulut521230Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys
Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä181169Ei ne päivät ole samanlaisia...
Toisena hymyillään ja katsellaan silmiin, toisena taas tuntuu ettei edes tunneta toisiamme, vältellään ja katseet ei vah34953